Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen mit vettetek már...

28 hetesen mit vettetek már meg a babának? Mi az amit csak a szülés után vesztek meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem még csak pár ruhácskám van,babafésű,kádhőmérő,orrszívó,sterilizáló,2 babatakaró,előke.kiságyat kaptunk kölcsön,abba kell még venni ágynemű szettet,kiskádat nem veszünk,a nagy kádban fogjuk fürdetni,abba vettünk egy csúszás gátlót.Még hiányzik törölköző és még pár dolog.De előtte a legfontosabbat a babakocsit fogjuk megvenni.
2009. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én még csak ruhácskákat vettem, meg mikrós sterilizátort kaptam ajándékba. Mást sajna nem, nem azért, mert babonás lennék, hanem mert még költözés előtt állunk és nem akarom a többi holmit ebbe a lakásba megvenni. Remélem azért így is készen leszünk időben.
2009. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már 8 hónapos a lányom, de amikor ennyi idős terhes voltam, már minden fő dolog megvolt. Babakocsi, matrac, ágy, kád, hordozó, 1-2 ruha, lázmérő, pár cumisüveg, törölköző. Sőt, még etetőszék is! Mindig figyeltem az akciókat, és igyekeztem lecsapni rájuk.

Jól is tettem, mert 32-34 hetesen örültem, hogy nem kell lejárnom a lábam. Addigra felvizesedett mindenem, fájt a hátam, szúrt itt-ott séta közben.

Arról nem beszélve, hogy meghaltam volna, ha előbb szülök, és a párom összevásárolt volna az utolsó pillanatban mindenféle vacakot!

Nem vagyok babonás, egészséges, gyönyörű kislányom született a 40. héten.

Én azt javaslom, a fontos dolgokat vegyétek meg hamarabb, sosem lehet tudni! Én anno a 35. hétre születtem, egy nagy költözés közepette!

Jó egészséget, könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pár dolgot már mi is megvettünk: babakocsi,kis kád, kiságy, kisruhák, kifogó, cumi, légzésfigyelő. Csak néha még félek,hogy kifutok az időből és nem lesz meg minden.
2009. júl. 11. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
a nagyobb dolgok megvannak.babakocsi, kiságy, pelenkázó, ágynemű, hordozó, avent kezdőcsomag, plédek, törölközők, és rengeteg ruha, de a ruhákat örököltük.
2009. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!