Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi és milyen betétet...

Mennyi és milyen betétet vettetek a szülés utáni első 2-3 hétre?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam, hogy veszek 30 db Tena betétet szülés utánra(vastag nedvszívó) és 30-35 db Always éjszakai betétet. Szerintetek?? Elég lesz?


Ja és még valami..

Akinek a terhesség előtt közepes mennyiségű vérzése volt szülés után mennyire és mennyi ideig vérzett??


2011. okt. 12. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én fura eset vagyok, 10 hétig véreztem szülés után. Lassabban tisztultam mint mások sajnos, de voltam dokinál is, és szerencsére nem volt eü gondom, csak hát így alakult.

Így én elég sok betétet használtam...

Szülés után 1-2 hétig véreztem erősebben, az első héten Tenát használtam, utána normál nagyobb betétet. Utána már végig rendes, kisebb betétet.

Kb. 20 db Tena fogyott el. A többit nem számoltam, de sok volt. Mondjuk szerintem alapesetben bőven elég annyi, amennyit te venni akarsz.

2011. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem a kórházban még erős volt a vérzésem (3-4nap), Tenát használtam, de kb. a fele fogyott csak el. utána még kb.3 napig volt mesi szerű, akkor a sima vékony betét elég volt. utána még kb.2 hétig kellett tisztasági betét.


szóval az első pár nap erős, utána normál.

2011. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem sok volt, ezert a Brendonban vettem Chicco betetet, nagyobb, mint a Tena. Kesobbre a Tenat hasznaltam par napig es utana az Always ejszakait.
2011. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem kevés vérzésem volt, már a kórházban csak rózsaszínes tisztulásos vérzésem volt. Éjszakai Alwayst használtam (nem is használtam el még egy egész csomagot sem), az utolsó napokban már csak olcsó mini betétet.
2011. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó vok

azt elfelejtettem, hogy az első 2 napban csak vattát volt szabad használni, ezért nem fogyott olyan sok betét

2011. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vett valaki eldobható bugyit is egyébként? Mert én felírtam abból is néhányat.. Egyáltalán mire kell? Bocsi, hogy hülyeséget kérdezek, de nem tudom mire kell csak amit a védőnő adott kis-listán rajta volt..
2011. okt. 12. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
En vettem abbol jo sokat, nagyon kenyelmes volt azzal egyutt hasznalni a nagy beteteket. Szerintem mindenkepp erdemes, kenyelmes.
2011. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hm nekünk vattát nem engedtek a kórházba , ugyanis beleragad a gátsebbe, én szülés után két hétig véreztem, pár napig erősen azután napi egy-két betét elég volt.Jó az eldobható bugyi, mert ha véres lesz csak kidobod.
2011. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a szülés követő néhány napra Tenat használtam, de nem betétet, hanem inkontinencia bugyit. Tényleg bugyi formájú, de bele van építve a betét.A legnagyobb vérzést is felfogja és nem kell azzal foglalkozni, hogy elmozdul, elcsúszik, mivel fizikailag lehetetlen. Eldobható bugyit is vettem, de végülis azóta ott van a szekrényben.Darabszámra már nem emlékszem...
2011. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, gyógyszertárban vettem 2 hálós bugyit (talán az is Tena volt). jól jött, jobban fogta a betétet mint a bugyi, meg nem is féltettem hogy összemaszatolom.
2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!