Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a 12 hetes kombinált...

Aki a 12 hetes kombinált teszten az Istenhegyi úton volt, annak a 18 hetire is oda kell mennie, vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Esetleg a fogadott dokihoz is mehetünk ezzel? Neki is nagyon jó gépe van, és talán olcsóbb.

2012. júl. 9. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 12.uh-on a Magzati Diagnosztikai Kp-ban voltam. A 18. heti genetikait a saját dokim csinálta a magánrendelőjében. Szerintem ha integrált teszted lenne, akkor kellene a 16. héten ugyanúgy az Istenhegyibe visszamenned.
2012. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindegy hova mész, én mindkétszer az istenhegyin voltam, de a kettő vizsgálat amúgy tök független egymástól, csak nagyon szimpatikus és alapos volt a dok az istenhegyin, ezért mentem vissza hozzá.
2012. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én a 12. hetin az Istenhegyin voltam kombinált teszten, de a következőt az orvosommal csináltatom.

Egyébként a 12. hetit is megcsinálta a saját orvosom 2 nappal az Istenhegyi előtt és a kettő teljesen megegyezett.

2012. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!