Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt senkit sem zavarnak a...

Itt senkit sem zavarnak a terhesség ideje alatt végbe menő változások?

Figyelt kérdés
Nekem például úgy megnőttek a melleim,hogy már szó szerint undorítónak tartom :( A Páromnak nem is engedem hogy hozzá nyúljon,nem hiszem el,hogy neki ez tetszene...
2009. júl. 11. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a fenekem lett irtózatosan csíkos,de ez legyen szerintem a legnagyobb bajunk.Nem fogom magam sanyargatni,ezek természetes dolgok.
2009. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia páromnak tetszenek hogy ilyen nagyok lettek a cicik..:-))sőt azt szeretné ha még nagyobb lenne...:-)

Én engedem mindenhova nyulni Ő igy ls szeret és én is szeretem magam igy is és a baba egészsége a legfontosabb az a lényeg hogy boldogok és kiegyensulyozottak legyünk és akkor a baba is az lesz...

Kicsit sztem rosszul álsz hozzá és nagyon csunyának látod magad és honnan tudod hogy a férjednek nem tetszik?Kérdezted?Vagy mondta??Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és légy boldog kismama!!!!

2009. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja neki tetszik...
2009. júl. 11. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt mondja tetszik neki,akkor biztos! =) Az enyémek is nagyon megnöttek,pedig eddig sem voltak kicsik. A hasam olyan szinten csikos lett,hogy többet bikinit biztos nem veszek fel,hiztam egy csomót,ami az arcomon is nagyon látszik,teljesen más lett...el vagyok keseredve emiatt,de ez ezzel jár. Már akinél...irigykedem akiknek semmi változás nincs. Ja,ráadásul a mellemre és a mellkasomra rengeteg szemölcs nött,azt mondták ha szerencsém van majd lepotyognak. Szóval én sem tetszem magamnak,és ilyenkor az sem vigasztal,hogy a párom azt mondja neki igy is tetszem. De majd visszaáll minden! :) REMÉLEM! =)
2009. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
neharagudj de gyereket vársz.nem teljesen mindegy hogy mi történik?lesz egy csodaszép gyereked és a párod is melletted áll.hidd el hogy mindenkit zavar a sok változás.de tudsz ellene akármit is csinálni? nem!!!! szal minek nyavajogsz?
2009. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez durva volt! :/ Nem értem miért viselkednek igy egyesek!
2009. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolso melyik választ tartottad durvának??

És miért?

2009. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Majd feletteti az összes gondunkat a baba aki ott fog pihegni melletted...:-))

A cicit meg add Apának ha tetszik igazat mond hidd el a pasiknak tetszik a nagy cici...Jó szorakozást!

2009. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Ja már rájöttem bekapcsoltam a nemhasznos leveleket is..bocsa.
2009. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Egyik este nézegettük a tavalyi és tavaly előtti fotókat a párommal, ht drasztikus a változás...35 hetes múltam, csíkos a hasam, a lábaim durungok, májfolt nőtt a homlokomra, a hasam önálló életet él, 16 kiló plusz. Engem is nagyon zavarnak ezek a dolgok, és nem gondolom,hogy csak mert valaki babaát vár, ki kellene vonnia magát a forgalomból. Igyakszem csinosan öltözni, és nem elhanyagolni magam, de nem óriási problémát csinálni a fentiekből azért.

Alig várom,hogy hasra feküdhessek és szexelhessek.... lehetne sorolni, de mi megpróbálunk poént csinálni a "nyomorunkból".

hamarosan vége lesz és újra magamra találhatok majd, és úgy hiszem az lesz a legjobb mindhármunknak.

A nagy mell pedig tetszik a pasiknak, hidd el, és ne utáld a testedet, hagyd, hogy ő is szeresse:)

L. 35+1

2009. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!