Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek akkor most milyen adatok?...

Ezek akkor most milyen adatok? Jók vagy nem jók?

Figyelt kérdés

BPD 95,5 MM

FEM 68,5 MM

AD1 112 MM

OFD 111 MM

HC 325,5 MM

AC 338,5 MM

BS 3142 GR


Tehát a kérdésem az hogy hány hetesnek felelnek meg az adatok, amikor nekem 37-et mondtak.

találtam egy oldalt ( [link] ahol kiszámolja mennyi lehet, de minden adat eltérő hetet számol ki, akkor most mi van? :-S

néztem a bpd-t, az alapján már mindjárt szülök, de például az FL szerint meg csak 35 hetes. akkor kicsi neki valami? nem jól fejlődik? a súlyát is megnéztem ( [link] az meg azt írja majdnem 3,5 kg, nem értem...

köszi a segítséget



2012. júl. 11. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszedtem a mi vizsgálataink papírjait, a lányom a 36. héten volt ekkora:

bpd: 9,36cm, hc: 31,7 cm, ac: 32,7cm, fl: 7,06cm.


Ne foglalkozz a táblázatokkal, mindenkinél van eltérés. Jók az adataid, 37. hétnek megfelelő.

2012. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többféle számítási mód is van. Van amelyik ennyinek, van amelyik annyinak mondja. Szerintem az uh-gép a mért adatok alapján kiátlagolja a hetet. De ilyenkor már annyira nem számít egy-két hét eltérés. Ne aggódj!
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol kiszámoltad külön-külön az adatok alapján a hetet, azokat átlagold... Tehát mondjuk BPD-nél ír X hetet, AC-nél Y hetet stb. add össze és oszd el, annyival ahány külön érték volt. Így kapod meg átlagban, hogy összegészében hány hetesnek felel meg.

Amúgy meg, ha gond lenne, biztos szólna a doki! Nem mindenki ugyanolyan magas és hosszúcombú... ;-)

2012. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :DDD
2012. júl. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!