Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulajdonkeppen a folyas az...

Tulajdonkeppen a folyas az "sima" es nem darabos igaz? Tehat ha a wc papiron egy kisujj koromnyi sarga darab vmi volt, az lehet nyakdugo?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre én is kíváncsi lennék!

Nekem is ez van kb. 2 hete. Hol kisebb, hol nagyobb darabok. Sajnos folyamatosan visszatérő fertőzésem van, amit kezelek, de emiatt nem tudom, hogy ez most amiatt van vagy a nyákdugó távozna.

Mondjuk emellett van nekem átlátszó nyákos folyás is, úgyhogy én mondjuk úgy gondolom, hogy ez a nyákdugó.

Elnézést a részletezésért!

Üdv: 38+4 hkm

2012. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem azt mondta a doki ez nem nyákdugó, nekem is ez van, amit ti írtatok. Ha nem büdös és véres, akkor elvileg nincs gond. Bár a fene tudja, lehet, hogy nektek nyákdugó... De én inkább folyásra (de utálom ezt a szót...) tippelnék.

Üdv, 38+2 hkm

2012. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az távozik már!

40+5 hkm

2012. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!