Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr lázár gábor istván kórházba...

Edus83 kérdése:

Dr lázár gábor istván kórházban! Mit tudni róla?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Annyit biztos, hogy nagybetűvel írja a nevét, úgy mint a kórház is.
2009. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz!Gondolom Te sem kisbetűvel írod a neved!

Dr.Lázár Gábor velem nagyon rendes volt,amikor méhen kívüli gyanúval beutaltak.Nagyon alaposan,körültekintően vizsgálkereste a babát vagy 20 percen keresztül,elküldött csomó vizsgálatra,amire a másik doki nem.Bár nem volt méhen kívüli,sajnos a baba nem maradt akkor meg.

2009. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A 12. heti és a 18. heti korházi genetikai szűrésemet is ő csinálta, első alkalommal valaki nagyon felhúzhatta mert a nővérrel beszélgetett és még el is káronkodta magát, én csak csöndben fekve vártam hogy na velem valyon most mi lesz, elég hamar végeztünk. Legközelebb jó kedve lehetett mert kedves volt és úgy láttam jól megnézte a babát. Nem ismerem, ennyi élményem volt vele :)
2009. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rendkívül pontos, figyelmes, jófej pasas! Nekem ő a nőgyógyászom régóta, nála szültem tavaly dec.ben, tudja mit csinál, alapos, és ami tényleg nagyon sokat számít, foglalkozik veled mint emberrel, nem egy vagy a sok közül, hanem abban a 10-20percben amit vizsgálaton töltesz, vagy a sok órát a kórházban te vagy az egyetlen és mint egy barát úgy áll hozzád. Engem még karácsonykor is meglátogatott a kórházban pedig nem dolgozott. mindenkinek ajánlom!!!!!
2009. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Sajnos közel mindenben az ellenkezőjét tudom róla.Mindig rohan fut,csak akkor tudja ki vagy ha sokat fizetsz. Még a magánrendelésen is várakozhatsz.Igazi nyomulós, hogy azt hidd Te vagy a legfontosabb!Az ilyen orvost kell elkerülni, mert igazi bajban ahol nem elég a "jó fejség" ott aztán várhatod...
2009. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Sajnos igazad van, kedves "előttem szólónak"...:( Mindig rohan, nem figyel, nevemre sem emlékszik, és meg sem ismer...egy szülés nála 200 000 HUF (!!!!), és nem tesz érte semmit...vagy beér vagy nem. (ő terhes gondozásnak hívja)..én sajnos nem tudom őt jó szívvel ajánlani...
2010. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Te szültél nála?Én igen.a szülésért nem kér többet mint más orvos(50-70ezer) A terhesgondozást pedig nem kötelező a magánrendelésén végeztetni.ugyanúgy bejárhatsz hozzá a kórházba is.ott is ugyanúgy megcsinálja.itt is voltam, ott is! Sok orvosnál jóval drágábban szülsz és még csak nem is foglalkozik veled.
2010. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Évek óta hozzá járt a család,én akkorát csalódtam benne,simán darabos vérzéssel haza engedett,és elvetéltem út közben,és simán elvette a pénzt szinte várta!!!!!Nagyon drága 15magán rendelése,és a szülést nem tudom mert arra nem volt alkalmam:((!!!!Másik orvosnál sikerült a baba vérzésnél nem engedett haza,és folsavat is írt nem úgy mint a Gábor!!!!!!!!Én istenítettem őt de nagyon kiábrándultam:((
2010. jan. 25. 18:49
 9/17 anonim válasza:
Remélem még van akinek nem késő: Lázár doktor sajnos már nem a régi.Tényleg minden új körülötte, de bár Ő a régi maradt volna!
2010. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
53%
nem saját, hanem pár közvetlen ill. egy közvetett ismerősöm tapasztalata: egy terhesség alatt kiszűrhető (lett volna) vesebeteg kisbaba, akire születése után közölte, hogy majd megoldjuk, a kicsi 4,5 hónapot élt, ebből négy napot tartózkodott otthon a szüleivel. egy 3x4x3 cm(!)-es UH-val nyilván kiszűrhető cisztával született baba (ennyit az alapos ultrahangról, gondolj bele egy 55 cm-es gyerekben mekkora helyet foglalt el ez a ciszta). egy végbél nélkül született gyermek, akire a szülés után közölte, hogy majd csinálunk neki. plusz egy majdnem bíróságra került ügy, amelyben a drága doktor úr nem ismerte el, hogy a sógornőm hozzá járt terhesgondozásra illetve nála szült (még szerencse, hogy minden papírt megtartott tőle, így bizonyítást nyert, hogy ki kamuzik). a szülés után pedig két esetben látogat meg amíg a kórházban vagy: vagy sok pénzt adtál neki, vagy valami gond volt a babával. a saját nevelt lányához nem járkált be, pedig ő is nála szült. ennyi a véleményem. régebben is ejtett néhány hibát, de ezek, amiket leírtam az elmúlt egy év tapasztalatai. és én csak egy vagyok, aki mindezt látta, vagy családtagoktól hallotta.
2010. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!