Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik név szebb?...

Szerintetek melyik név szebb? Martina, Amira, Mira, Melitta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A Mira szép név, de szerintem már tömegnév. Nekem az Amira tetszik ezek közül a legjobban.

Az én kislányomat Aminának fogják hívni!:)

2012. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kislányom Mira,szeretem a nevét,de most nagyon sok lett belőle...

Ami nagyon bejön még....az Amina és a Médea

2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha végre 2 fiú után összejön egy kislány,akkor a nevek között szerepel a Martina név.Nekem nagyon tetszik:) Amíra nem tetszik annyira nagyon,de elfogadható.Míra az én második nevem,így nem adnám a lányomnak:) Melitta pedig a rokonunk:) Szóval ezek közül a legeslegjobban a Martina tetszik:)
2012. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mira, Amira nagyon gyakori most. Amira főleg, 3 terhes ismerős babáját is így fogják hívni, és a lányom oviscsoportjában is van 2 pl, szóval tényleg sokaknak tetszik.


Nekem is a Martina tetszik, de tetszik a Melitta is.

2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani, akkor Amira, bár nekem egyik sem tetszik, de nem is az a lényeg, hiszen a Ti döntésetek.
2012. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Martina :) Azt lehet Tinának becézni, szerintem aranyos :)
2012. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mira, vagy a hozzászólásokból az Amina, Médea.
2012. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amira tetszik ezek közül.
2012. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amira :) de ha valóban olyan sok van belőle akkor miért nem nevezed el Aminának? Az is nagyon szép!
2012. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló! Köszi! :D


Kérdező! Martinának hívták a szószerkezettan tanárnőmet, egy bakfis phd-s volt és rettenetesen utáltuk (beképzelt liba volt). Nekem az Amira és a Mira is tetszik. A Melitta meg hasonlít a Melindára, és azt nem szeretem.


Szóval Mira és Amira! :)

2012. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!