Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog elmúlni a lábdagadás...

Mikor fog elmúlni a lábdagadás és a kézzsibbadás? Már 2 hete kínlódok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz magnéziumot és vasat, akkor nem nagyon. A lábaidat polcold fel, ne lógasd, tegyél rá fáslit (talptól felfele, jó szorosan, hogy felszorítsd a vizet olyan helykre ahonnan felszívódik), rendszeresen mozgasd a lábfejeidet és a térded, ha dolgozol, vagy sokat ülsz/állsz egy helyben. A kézzsibbadásra csak a magnézium és a vas jó.
2012. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kézzsibbadás kitart szerintem a végéig. Nálam legalább is így volt a szülés után már nem jelentkezett. A kislányommal kb félidőtől zsibbadt a karom, sokszor aludni sem tudtam vagy bőgve ébredtem. Nem tudtak semmit csinálni vele. Szedtem a magnéziumot, de nem hatott. Most a kisfiammal is kb 20. héten jött elő a zsibbadás. Úgy készülök, hogy most is végig kitart, ez most annyira nem vészes.
2012. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szedem az elevitet, mg-ot, ca-ot.

Csak a kézfejem zsibbad, de a jobb és sokszor fogni sem tudok. Nehéz mosogatni, enni...nagyon zavar. És egész nap. Még csak 27 hetes vagyok. :(

2012. júl. 13. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is volt, kb. a terhességem felétől! Nem éreztem az ujjaimat.... Nálam jócskán a szülés után múlt el. Most kíváncsi vagyok megint lesz-e ilyen....
2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Avery ***** válasza:
Várhatóan ez a végéig lesz már. Kitartás!
2012. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!