Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki kismamák hogy vagytok...

Monika841016 kérdése:

Szolnoki kismamák hogy vagytok mikorra vagytok kiírva fiú/lány?

Figyelt kérdés
Szeptember 19-re vagyok kiírva most kell majd mennem nemsokára uh-ra még nem tudom a pocaklakó nemét:)

2012. júl. 14. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én január 13-ra vagyok kiírva, 14 hetes múlt. Még nem tudjuk a nemét, talán 2 hét múlva a 16 hetes ultrahangon kiderül. Eddig az uh-on extra mozgékony volt, úgyhogy remélem nem lesz szégyenlős. :)
2012. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól vagyok köszi! :)

És te?

Én 34hetes múltam és kisfiam lesz!

Hogy hogy nem tudod még, hogy mi lesz a neme?

Nekem már 22hetesen megmondták!

Hány hetes is vagy?

Szép napot Neked! :)

2012. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én aug.10-re vagyok kiírva, és kisfiú lesz.
2012. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok örülök hogy mindenki jól van gratulálok a babákhoz én 30 hetes terhes vagyok és harántban volt a babám a 20.héten nem tudták még megmondani mert nem mutatta magát igaz én csak kötelező uh-ra járok, csak szülésznőt fogadok 2 hét múlva megyek uh-ra remélem akkor majd jobban látják:)
2012. júl. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!