Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megelőzhető a vetélés? PCOS...

Megelőzhető a vetélés? PCOS vagyok és ezért nagyon félek. Iszom a Palástfű teát, de mégis rettegek. Lehet miattam de lehet a betegség miatt elveszíthetem. Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éve állapították meg a PCO-t, jött minden, majdnem a méhem is kivették 21 évesen...

Aztán addig jártam utána, míg arra redukálták, hogy lehet gyerekem,d e valószínü nehezebben fogok teherbe esni, sok idő kell hozzá, és tabletták.

Ehhez képest párommal összeköltöztem áprilisban, abbahagytam a gyógyszert, és szeptemberben terhes voltam. Sosem hallottam arról, hogy PCO mellett nagyobb lenne az esélye a vetélésnek. Szerintem erről szó sincs. Semmi köze hozz! Teherbe esni nehezebb vele, de ha már megvan a baba, ugyanolyan esélyeid vannak, mint bárkinek. Vetélés pedig mármikor bárkinél lehet, erre nem lehet alapozni.

Most újból 6 hetes terhes vagyok, most 7 hónap alatt siekrült, bár még mindig szoptatok.

Az uhos doki szerint aki PCO-s nem lehet gyereke---szóval most akkor mi igaz? Már magam sem tudom, de nem is érdekel.

Ha PCO-m van, akkor tuti, hogy tabi és kezelés nélkül is teherbe lehet esni rövid idő alatt is, lehet több babád is, és nem veszélyesebb a terhesség sem.

2009. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szorítok neked is és köszönöm.
2009. júl. 13. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!