Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Tényleg el fogok vetélni?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. Ma voltam orvosnál, mert tegnap elkezdtem barnázni. A doki látja a petezsákot, de azt mondja hogy nagyon lapos és ez nem normális.

Tényleg el fogok vetélni? Volt már valaki ilyen helyzetben és mégis megmaradt a baba?


2009. júl. 13. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek ne ess kétségbe,én is voltam így,én véreztem a baba mellett,már el akarták venni mire sok herce-hurca után megmaradt.
2009. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha idegeskedsz, csak rontasz a dolgon. tudom nehéz, de próbálj meg ne idegeskedni.
2009. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok nem idegeskedni. De az hogy lapos a petezsák az tényleg ennyire rossz? Volt már valaki igy?
2009. júl. 13. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én terhességem 5. hetében erős vérzés jelentkezett. Élénk piros, tipikus vetéléses vérzés. Azt hittem vége. Mint kiderült, a babának semmi baja nem volt, épp ma 1 hónapos. Nem szabad feladni!! És én hiszek benne, hogy nagyon pozitívan kell gondolkodni, mert az agyban sok minden eldől.
2009. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Probalj emgnyugodni meg barmi lehet, nem biztos, hogy el fogsz vetelni. Irt fel esetleg a doki utrogestant? Mert barnazasnal az is segit ha esetleg hormon problema all fent. Sajnos a petetzsakhoz nem ertek de ami a barnazast illeti en 8 hetes kismama vagyok es mar tobb mint egy hete barnazok. Voltam dokinal, baba rendben tokeletesen fejlodik es senki sem tudja mitol van a barnas folyas. Semmi rendelleneset nem talatak. Azt modntak amig nem elenk piros nincs semmi gond. Ugyhogy en mar lassan hozzaszoktam, es nem borulok ki. Kb egy nap egyszer elofodul, hogy elmegyek a wc-re es latom, hogy kicsit barnas a wc pappir vagy egy kis barna van a tisztasagi beteten. Szoval ez nem jelent minden estben rosszat ne felj. Kivanom, hogy minden rendben legyen nallatok!!
2009. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. júl. 13. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

én az 5. hónapban majdnem elvetéltem, de szerencsére mégsem. Sikerült megállítani. Egyik ismerősömnek kb 2 hónapja halt el a babája a 8. hónapban.

Azért gondolj bele, hogy inkább most, mint később.


Sokat pihenj, feküdj, kit érdekel most, hogy szalad a lakás.

Igyál sokat, és NE! idegeskedj.

Énekelgess, olvass, fejts rejtvényt, ezek segítenek elterelni a gondolataidat. A tv nem annyira.


Remélem minden rendben lesz.

2009. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, bár ezt könnyebb mondani, mint megtenni. Én is barnázgatok, és szögletes a petezsákom, ami szintén nem normális. Már két

ultrahangon túl vagyok, eddig minden rendben volt. Szombaton megyek a harmadik uh-ra. Ha akkor sem lesz gond, akkor picit megnyugszom én is, meg az orvos is. Szóval attól még lehet életképes az embrió, amiért a petezsáknak nem szabályos a formája.

2009. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


11 hetes

2009. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én pozitivan álltam eddig a dologhoz, de a dokim mondta hogy vetélés gyanús.. nem én találtam ki...

De remélem hogy minden rendben lesz.

Sok egészséget kivánok Nektek.

2009. júl. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!