Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák! Mit egyek...

Cukros kismamák! Mit egyek reggel, hogy ne menjen fel a cukrom?

Figyelt kérdés
Egész nap 7 alatt van, kivéve a reggelit. Az is számít, hogy pótvacsorára mit eszem? Egyébként 40 g CH a reggeli adagom.
2012. júl. 16. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésű pékárut (+felvágott, sajt, túró, vaj, margarin, kerti vetemény is mehet nyugodtan: paprika, paradicsom, stb.)

Tejet, joghurtot, kefirt NE!

2012. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en is a szenhidratdietat csinalom, csak pco miatt. reggelire kizarolag lassu felszivodasu kajat lehet enni, pl teljes kiorlesu kenyer valami szendvicsnek , vagy virslivel, en ezeket szoktam. tizoraira is inkabb a lassu felszivodasuakat ajanljak, pl par szem korpovit keksz, azert mert a delelotti cukor a legneccesebb a napszakban, es ez hatarozza meg az egesz napos cukrot is, tehat nem mindegy mit eszik az ember. az uzsonna az egyetlen amikor lehet kicsit bunozni, persze a dieta keretein belul, pl egy joghurtot, vagy 2 dl tejet, ezek ugyan gyors felszivodasuak, de szinten egy par szem korpovit keksszel ennek a felszivodasat is le lehet lassitani. szoval hajra, csak ugyesen
2012. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél vissza a 40-ből egy kicsit (30-ra és a 10-etpakold át a tízóraihoz). A pótvacsora számít, nekem akkor szokta megdobni a reggeli a cukrom, ha a pótvacsira keveset vagy gyorsan felszívódót ettem.
2012. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is a legtöbb reggel volt, szintén 7 körüli... Én úgy csináltam, hogy 2 abonettet ettem parizerrel, meg valami zöldséggel, ez nagyon kevés, nem is laktam jól vele, de jobb mint az inzulin kúra. Aztán 10 óraira többet ettem, de ch mennyiség az előírt volt. Valószínűleg ez azért van, mert hosszú kihagyás után akkor eszel először, és ez megterhelőbb, mint a kb 3 óránkénti evés.
2012. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Graham kenyeret szoktam enni felvágottal, sajttal, paradicsommal, akkor ezek szerint ez nem jó. A magos barna kenyereket nem tudom sajnos megenni, egy csomó félét próbáltam, de undorodom tőlük. Tízóraira joghurtot korpovit keksszel és sokszor este pótvacsira is, de akkor natúr joghurtot. Akkor tesztelgetem magam tovább, mit bír cukrom :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. júl. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!