Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás esetén mit csináltok?

Fejfájás esetén mit csináltok?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és rettentően fáj a fejem ,eddig csak a borogatás meg bedörzsölés természetes bio gyógynővényes csodacucc ,de néha nagyon rám tőr mint ma is és állitólag semmit sem jó beszedni.

2012. júl. 16. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24 hetes...:)
2012. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én amikor nemrég fájt a fejem, ittam egy csésze kávét, és kiállt tőle. Én nem merek gyógyszert szedni.


37+5hkm

2012. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Algopirint lehet csak szedni,azt is max napi 1-et és nem rendszeresen.De szerintem nem ér semmit,nekem terhesen migrénes fejfájásaim vannak,eddig már volt az elején és 3hétig megállás nélkül fájt,csinálhattam bármit.Fáj a 24.héttől is 1hétig állandóan.Napi 1 algopirint nyugodtan bevehetsz ha használ.
2012. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Czeizelnek volt ilyen irányú kutatása- hogy a gyógyszerek hogy hatnak a várandós anyákra. Arra következtetésre jutott, hogy nagyobb az aggódás, mint a következmény. Én nekem kellett szedni magas vérnyomásra gyógyszert terhesség alatt+vérzéscsillapítót+Duphastont +magnerot-ot is, semmi baja a kisfiamnak:) Persze jobb megkérdezni....
2012. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Katácska04 ,akkor már félidőn tú vagytok .:) Kisiú vagy kislány ? Gyorsan megy az idő ..:)
2012. júl. 17. 12:29
 16/17 A kérdező kommentje:

Kipróbálom ezt a kv-sat .:)

Végül is tegnap sem vettem be semmit párom megmaszirozta,meg a gyerekek ,és valamivel jobb lett eltudtam aludni .:)

Ha nagyon muszály arra az esetre viszont jó tudni ,hogy azért valamit be lehet venni ,ráadásúé egy olyan gyógyszert ami nekem (terhességem elött legalábbis )használ.Egyébként sem vagyok egy nagy gyógyszerszedő ,imk a bio erdei balzsamot használtam azzal jól bedörzsőltem ,langyi vizes bori és kis fekvés ha tehettem kihozta a kinzó fejfájást ,főleg ha tudtam egyet aludni.

2012. júl. 17. 12:36
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki tanácsot adott ,és mindenkinek fájdalommentes boldog babavárást kivánok .:)
2012. júl. 17. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!