Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ezzel nem ártottam a...

Ugye ezzel nem ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok, pár napja érzem,hogy fájdogál a fogam, de csak ma tudtam menni az orvosomhoz. Nem volt vészes fájdalom,gyógyszer sem kellett szerencsére. Azt hittem kilyukadt az egyik.


De nem, az egyik fogamnál az ínyem van begyulladva, lézerrel kezelte, és leecsetelte. Ez a kis gyulladás nem okozhat gondot a babámnak ugye???


2012. júl. 17. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem ártottál vele. Kb. 30 hetes terhes voltam, amikor nekem is fájt a fogam és amikor betömte a doki injekciót is kaptam. Semmi baja nem lett a babának.
2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fogam volt begyulladva, húzásra kész állapotra fordult a dolog, de amellett h kitisztította nem mert vele semmit csinálni, 2-3 alkalommal mentem tisztogatásra. A babát nem érintette.
2012. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nyugodj meg!!
2012. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!