Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik, hogy...

25 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Fáj valamitek? Van már tejcitek? Hol fogtok szülni? Mi lesz a baba, és mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
Nekem egy hete leszakad a derekam,és feszül rengeteget a pocakom,már menni is nehéz,pár napja van már tejem.A baba rengeteget mocorog,kinyomja magát sokszor!Már fejjel lefelé fekszik kb 2-3 hete.Nekem kislányom lesz és Zselyke lesz a neve! És székesfehérváron fogok szülni.
2009. júl. 13. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
ha már most így nyavajogsz, akkor mi lesz majd 39-40 hetesen?????
2009. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

De kis undi vagy...szegény nem nyavalyog, csak megosztotta miket tapasztal, és hogy hogyan érzi magát, és érdekli már ennyi idős kismamik hogyan vannak.

Egyébként kérdésedre válaszolva én még csak 23+4hetes vagyok, de a derékfájás már első perctől megvan(bár nálam a magyarázat, hogy még egy éve sincs hogy gerincsérvvel műtöttek)ami nem kellemes, mert néha járni sem tudok, tejcsi nincs a picurka elég sokat mozog szerencsére főleg ha megpihenek, bár amikor főzök akkor is elég aktív és csak kajcsi után nyugszik meg. Nekem még eddig minden uh fejfekvésű volt amikor nézték. Debrecenben fogok szülni, kisfiú lesz és Bálint lesz a neve. Boldog baba várást:)

2009. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj semmim:-) A pocaklakóm nagyon aktív:-) Még nincs tejem,de azt mondta a doki,hogy van akinek szülés után indul be,úgyhogy emiatt nem izgulok. Én még nem tudom mi lesz a pici neme,mert eddig nem mutatta,de remélem jövő héten uh-on kiderül,ha nem akkor 3 hét múlva 4d-sen már tuti megtudom. Én Sátoraljaújhelyen fogok szülni,várható időpontom okt.22.

Jó babavárást!:-)

2009. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én igaz 35 hetes vagyok,de a tünetetek amiket felsoroltál,bőven meg vannak,bár tejci az ég nincs,remélem majd beindul! Kitartást Neked!
2009. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok, tapsztalatok: leszakad a derekam (kaaszkorom óta lumbágós vagyok, tejcsi nincs, a babám izeg mozog és nagyon élvezem, még farfekvéses, de nem izglok van ideje megfordulni, pisilésben lepipálok egy versenylovat, dinnyéből sosincs itthon elég, a savam pedig az egekben (vagy hajas baba, vagy szőrös, mint egy kismajom).

A születésnapomra vagyok kiirva, októberben szülök Szolnokon. A nemét még nem tudom, de a nevek megvannak: Gergő vagy Georgina.

Szerintem sem nyavajogtál! Tuti, hogy a legtöbb "tünet" csak fokozódni fog, de amikor végre átöleljük a kisanyalkénkat ezek az emlékek elhalványodnak és megszépülnek!

Boldog babavárást és babázást mindenkinek.

2009. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
NEM NYAVAJGOK,AZ NYAVAJGÁS HOGY FÁJ A DREKAM??AKKOR NEKED MÉG BIZTOSAN SOHA ÉLETEDBEN NEM FÁJT SEMMID UGYE??ÉS NEM A VÉLEMÉNYED KÉRDEZTEM HANEM A TÖBBI KISMAMA FELŐL ÉRDEKLŐDTEM HOGY ŐK HOGY VANNAK.
2009. júl. 14. 09:39
 7/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.LÁTOM NEM CSAK ENGEM GYÖTÖR A DERÉKFÁJÁS........!DINNYE ÉS SÁRGABARACK NÁLUNK SINCS ITTHOL ELÉG SOHA!:) PISILÉS ÉJJEL ÓRÁNKÉNT....NEM ALVÁS FÉL ÉJJEL!!!!:) MINDENKINEK SZÉP POCAKOSODÁST A HÁTRALÉVŐ IDŐHÖZ!!!
2009. júl. 14. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:
sziasztok, én 25 hetes vagyok, szerencsére a derekam még nem fáj, pedig elég hátfájós vagyok amúgy...Nekem most kb egy hete éjjelente a szeméremcsontom fáj elég kellemetlenül, gondolom tágul, vagy vmi ilyesmi lehet. Az én kis angyalkám is rengeteget mozog, pár napja már csuklani is éreztük :) Imádom. OKtóber 22.re vagyunk kiírva és Kecskeméten fogok szűlni. Kislányunk lesz (legalábbbis eddig ezt mondták, de olyanokat olvasok hogy kicsit már elbizonytalanodtam) és Amira nevet válaszottuk Neki.
2009. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Együtt érzek veled, én is ebben a cipőben járok!! Te mikorra vagy kiírva?? Ugyanis én is 25 hetes vagyok és Székesfehérváron fogok szülni!!! Nálunk fiú lesz és Dávidnak fogják hívni!! Pihentess sokat!!
2009. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia.Én október 26 ra vagyok kiirva....!!

Meg lehet bolondulni ebben a melegben............!!!!!

2009. júl. 15. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!