Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy sem?

Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Kicsit kevesebb mint egy hónapja együtt voltam egy fiúval, akivel végül nem feküdtünk le(mert az alkoholtól, nos nem ment neki a dolog.) Az a lényeg félig mégiscsak becsusszant úgy hogy nem védekeztünk. De csak egyszer. 3nap múlva kellene h megjöjjön de rettentő rosszul érzem magam az egész alhasi izmom feszül, tossz az emésztésem és nagyon szúr a hasam. A mellem feszült nagyon, de már alábbhagyott. Viszont nagyon aggasztó, hogy volt hőemelkedésem is meg fáztam is.. szédelgek is kisséés nagyon fáradt vagyok. Szerintetek mi lehet velem?

2012. júl. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
belédélvezett? ha igen akkor egyértelmű hogy van rá sansz,hogy terhes vagy.ha nem,akkor nagyon kicsi az esélye.de mindössze annyit tudsz majd tenni,hogy ha késik tesztelsz.de szerintem erre nem fog sor kerülni mert végül megjön.szerintem nem vagy terhes.a hőemelkedésed és a szédelgésed meg a megfázástól van.
2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 nap múlva veszel egy TESZTET, ha nem jön meg, és az majd MEGMUTATJA!!!
2012. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a tesztet tudom javasolni! És ha terhes lennél akkor elvetetnéd vagy megtartanád a babát? Kívánom hogy az legyen amit szeretnél!
2012. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na megjött?
2012. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megjött és csak egy napot késett, de furcsa volt mert nagyon erősen jött meg és még mindig megvan, de nem is ez, hanem nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem. fura, ilyen még nem igazán volt. mindig erősen szokott fájni, most viszont nem. nem tusom miért, de úgyis megyek nőgyogyihoz ha elmúlt. köszi a válaszokat
2012. júl. 23. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!