Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhes nő otrombának érzi...

Egy terhes nő otrombának érzi magát, ha meglát fiatal, csinos csajokat?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz átélni, hogy neked a gyermeked a fontosabb, nem pedig az, mas nőkkel rivalizálj? Vagy ez jön magától?

2012. júl. 17. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Én nem érzem magam otrombának terhesen, mert hálistennek ugyanúgy nézek ki mint a terhességem elött (kopp-kopp). Annyi, hogy nem hordok magassarkúkat mint elötte.


Így a többi Nő és közöttem annyi különbség van, hogy nekem van pocakom, nekik nincs :) De Én "gazdagabb" vagyok egy csodával :)



28hkm

2012. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem rivalizálok. Nem érzem kihívásnak, hogy más nem terhes nőkkel hasonlítsam össze magam. Nem etetem magam azzal a fals dumával, hogy azért nézek ki így, mert nekem a gyerek fontosabb, mint a nádszál testalkat. Én se érzem magam ettől többnek, és mást se tartok annak. Csak és csupán az adott helyzetből akarom a legjobbat kihozni. A szépség relatív fogalom. Nem kizárólag a testsúly a ruha tesz széppé, elég ahhoz egy mosoly.
2012. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

ÓÓ nem:)) Én akkor éreztem magam a legcsinibbnek (terhesen) mondjuk nem híztam sokat az utolsó pár hetet meg elviseltem, akkor nem néztem tükörbe:))

És miért kéne más nőkkel rivalizálni? A férfi kedvéért? Dehát neki épp olyat "adok" (hülye szó mert nem én adom nyilván de közös csoda) amit egyetlen más csinos nő se tud épp akkor:)) (később se).

Más pasit meg nem akarok épp megfogni:)

Úgyhogy nem.

2012. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem,egyáltalán nem éreztem magam otrombának.Mitől is kellett volna annak lennem?

Az hogy nagyon szép gömbölyű pocim volt,az még nem jelentett hátrányt,sőt,nagyon sokan megnéztek és rám mosolyogtak.

Nyáron hordtam ki a 7-8 hónapot,így kellemetlen volt,nem strandoltam,nem tudtam a miniszoknyáimat felvenni.Csak csinosan nem tudtam öltözködni,abból kellett válogassak amibe éppen belefértünk,ennyi volt csak a negatívum,semmi más.Utána meg minden a régi :)

2012. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem éreztem magam otrombának terhesen (sőt sokszor inkább büszkének) és alapból nincs rivalizálási kényszerem... tudom, hogy szeret a párom, így csak a "hozott anyagból" vágyom kihozni a maximumot.

Viszont a terhességem végén nagyon vizesedtem, még tokám is lett és "nem volt egy rongyom", ami feljött volna - akkor bizony irigykedtem a többi csinos kismamára és inkább elbújtam volna.

2012. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzem magam otrombának,nem is nézek ki úgy. Ez egy természetes állapot, normális nő aki ezt vállalja, nem hasonlítgatja ilyenkor magát vékony csajokhoz.. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A várandósság ezzel jár. Büszke vagyok a nagy pocakomra, ez csak pár hónapig tart.. Üdv, 36hkm.
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

22 hetes vagyok, azelott a jo csaj kategoria voltam otven kilosan. MAsodik baba nekem, hiztam mar 10 kilot, tegnap a strandon otrombanak ereztem magam a strandon.

Ma viszont csininek (elonyos ruhaban, sminkkel stb). Biztos feljon osszesen vagy 20 kilo, de jovore ram fognak irigykedni az otromba kismamak :) :) :) :) Vagy nem.

2012. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Soha nem volt fontosabb más nőkkel rivalizálni, ennek ellenére féltem a terhességtől, mert anno kamaszkoromban eléggé erős testképzavarral küzdöttem, később pedig az inzulinrezisztanciám miatt igen keményen meg kellett küzdenem a súlyomért.

Hála Istennek csak 7 kilót híztam, és 8-at hagytam a szülőszobán, most 2 hónappal szülés után pedig visszatértem a legjobb súlyomhoz, ami valaha volt.


Terhesen pedig egyszerűen meg voltam őrülve a pocakomért, naaaaagyon tetszettem magamnak (ilyen szinte még soha nem volt), és senkivel nem cseréltem volna, főleg, hogy azt éreztem, hogy a férjem szerelmesebb belém mint valaha. :)) Nálam valahogy a pocakosság tette helyre teljesen ezt a saját testemmel való elégedetlenségemet, tehát pont az ellenkezője történt, mint amit írsz: csinosnak és csodálatosnak éreztem magam pocakkal - előtte vékonyan-szálkásan pedig otrombának. Ilyen az élet... :))

2012. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem érzek "rivalizálást".


Büszke vagyok a pocimra és a cicimre és hogy életet adok a babámnak.

Sokkal jobban érzem magam a bôrömben, mint elôtte.

Büszkén viselem a kilóimat.

2012. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le, de én otrombának érzem magam :)

Viszont tudok magamon röhögni!

A terhességem alatt jártam másoddipire és tele volt az egyetem csinos huszonéves lányokkal, magassarkúban, tapadós farmerban stb. ahogy összefutottam velük a mosdóban majd belenéztem a tükörbe a puffadt fejemmel meg az ödémás lábaimmal, amire csak az az egy papucs jött fel (az is két mérettel nagyobb, mint a rendes méretem és közelharc árán vettem fel) hát elég szarul festettem:)

de ilyenkor vigyorogtam magamon egy jót, megállapoítottam, hogy na ma sem indulok el a look of the year versenyen, aztán elkacsáztam pingvinjárásban a termemig. Pedig keveset híztam a terhesség alatt, szóval nem voltam extrém fos kategória.

Inkább azzal próbltam kompenzálni, hogy gyakrabban jártam fodrászhoz, pedikűrre, stb tehát az ápoltságra helyezte ma hangsúlyt, nem a kilókra (pedig amúgy 172/54 kg-val kezdtem a terhességet) ha már az alakommal hendikeppel indulok:)

Bennem semmi pátoszos érzés nem támadt, hogy ő csinosabb, de bezzeg én meg babát várok és ez mennyivel jobb. Simán csak jobban néz ki mint én, el kell fogadni és kihozni magadmból amit lehet és még akkor sem leszünk paliban,mert ő jobban néz ki, de legalább mindent megtettem és ápolt vagyok, meg tudok rajta nevetni.

:))))

2012. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!