Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen dr. Labossa Gusztáv...

Pécsen dr. Labossa Gusztáv hol rendel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Klinikán rendel. Azonkívül magánrendelése van valahol? Terhesgondozást / szülést vállal? Mennyit kér ezekért?

2012. júl. 17. 20:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!

Sajnálom, hogy így jártál, és remélem, hogy a következő babával minden rendben lesz!

Ettől függetlenül én szívesen meghallgatnám a doki szemszögéből is a szülésedet, mert nekem ez a történet valahogy nem kerek. :$


Labossa doktor kísérte végig a terhességemet, nála szültem, és azt kell, hogy mondjam, nála figyelmesebb, kedvesebb és türelmesebb orvossal nagyon ritkán találkozok. Rendkívül nyugodt ember, és bármi probléma akadt - pedig volt szép számmal - a terhesség során mindig higgadt maradt és megnyugtatott, nem legyintett a panaszaimra, hanem utánajárt, hogy mi okozza és ha szükséges volt orvosolta azokat.

Azóta is hozzájárok, és most, 8 hónappal a szülést követően is ugyanolyan figyelmes és segítőkész, szóval nem a pénz motiválja. Összességében én csak jót tudok róla mondani és nagyon örülök, hogy végül őt választottam és bárkinek jó szívvel ajánlom őt :o)

2013. nov. 19. 09:25
 12/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok.nem tudom mennyire él még ez a topik.az én babám elhalt 7 hetesen.ő fogja elvenni.marhára félek, de bízom benne, hogy jó orvos és semmit nem fog elcseszni! jövőben is őt szeretném nagyon sokan ajánlották!
2013. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso! Nagyon sajnalom, hogy elvesztetted a babat. :(

En azt mondom, a leheto legjobb kezekben vagy Labossa dokinal. Kedves, emberseges es alapos. Kerdezz tole batran! Bar neki megvan az a jo szokasa, hogy magatol is elmond mindent, nem kell harapofogoval kihuzni belole a dolgokat :)

2013. nov. 29. 10:37
 14/22 anonim ***** válasza:
hőemelkedés normális ilyenkor műtét után?37.3 körül van. azt mondta láz esetén , darabos vérzésnél vissza.semmi gyógyszert nem kaptam.gondolom a szervezetem kitisztítja majd magát
2013. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Elvileg nem lenne szabadna hoemnek lennie. Ha meg nem hivtad, hivd fel batran! Ha nem veszi fel, irj neki smst, vissza fog hivni
2013. nov. 30. 14:12
 16/22 anonim ***** válasza:
de hát mondjuk bent turkáltak ott nem csodálom ha kicsit megingott a hő meg ilyenek.csak lázat említett.37 sztem nem vészes.mindennap veszek be két algoflexet.
2013. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hogy vagy 14-es? Beszéltél a dokival?


Te tudod, de azért elmondom, hogy 2 császáron, egy ciszta műtéten és egy egészségügyi küreten vagyok túl. Egyszer sem volt hőemelkedésem és lázam se a négy műtét után, pedig mindkétszer "benn turkáltak".

2013. dec. 1. 10:56
 18/22 anonim ***** válasza:
14-es vagyok: most már jobb a helyzet, jobban is érzem magam, "fittebbnek" , hőm 37, remélem most már lemegy.biztos csak a hormonok miatt van.ha a napokban az sem megy lejjebb akkor doki.de azt sem tudom mennyi a normál hőm.olvastam orvos írt róla hogy 37.2-ig normálisnak tekintik az emberi hőmérsékletet.
2013. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy jobban vagy! :)
2013. dec. 1. 20:11
 20/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! most megyek majd vissza a dokihoz mert ünnepek voltak ilyesmi.ha kérem a hormonvizsgálatot szerinted ő elvégezteti?nagyon bízom benne , hogy igen
2014. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!