Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na most már nagyon félek,...

Na most már nagyon félek, ugye ez normális?

Figyelt kérdés

Pár hete teszteltem először pozitívat.Ma megyek orvoshoz.A tesztek ellenére eddig nem nagyon tudatosult hogy terhes vagyok.Mármint figyeltem persze tudat alatt is...de valahogy olyan mintha nem is lennék terhes.Nincs szinte semmi tünetem a fáradékonyságon kívül.Már a hányingerre meg a társaira gondolok.Most nagyon félek hogy a doki mindent rendben fog-e találni.Hogy fejődik-e rendesen,jó helyen van-e.Nem baj hogy ennyire nincs tünetem?Kicsit nagyon néha befeszül a petefészkem egy pár pillanatra,de ennyi.

Ugye minden rendben lesz?


2012. júl. 18. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
minden oké lesz ha meglátod a babót a képen minden félelmed elszáll
2012. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt a legelején 3 hónapig semmilyen tünetem enyhe mellfeszülésen kívül, mégis egészséges kislányom született. Ne aggódj, nem attól függ a baba egészsége, hogy vannak-e tüneteid, vagy nincsenek.
2012. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom,csak egyszerűen másra sem tudok gondolni tegnap óta,csak hogy minden rendben legyen.

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

És az nem baj ha néha szurkál vagy feszül a hasam?Azt olvastam hogy tágul,rendeződik a baba kényelmére...így van?

2012. júl. 18. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, úgyhogy nyugi! Annak meg örülj, hogy nincsenek rosszulléteid; bár még azért lehet. Nekem az első babánknál a 8. hét után kezdődött az émelygés, hányás, bár csak néhány alkalommal volt. Most 20 hetes vagyok a 2. babánkkal, egyszer sem émelyegtem, hánytam, semmi tünetem nem volt, csak az, hogy a bal mellem szurkált az első hetekben. Aztán az is elmúlt. Szóval ne hiányold a hányást :), csak élvezd a várandósságot! Minden jót!
2012. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól mert nincs semmilyen tüneted a babád még teljesen egészséges. Örülj neki, hogy nincs hányingered meg semmi. Eddig még nekem se volt egyszer sem, remélem nem is lesz. Boldog Babavárást.:)


22+4 hkm.

2012. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Semmilyen tunetem nem volt, en is nagyon aggodtam, az elso 12. hetet vegig izgultam:)))

A 7-8. hettol annyi volt, hogy nem kivantam annyit enni, de sosem hanytam, se emelyges, se semmi. Az az elso igazi tunetem most, hogy elkezdett gombolyodni a pocakom :)

Ne aggodj, nem mindenkinek van tunet, ez attol fugg, hogy hogy viseli a szervezeted a hormonokat. Ezek szerint a tied jol :) orulj nek, elvezd!

17 hetes ksmami :)

2012. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam... Semmi de semmi tünetem nem volt, és -talán ezért is- elég gyakran meg is feledkeztem arról, hogy baba van a pocakomban. Ettől függetlenül minden a legnagyobb rendben volt az összes eddigi vizsgálaton. Nem lesz baj, hidd el, az hogy nincsenek "tipikus terhestüneteid", még nem jelenti azt, hogy gond van, de fordítva sem igaz. Kívánom a legjobbakat :)

18hkm

2012. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindent rendben talált az orvos.Még csak petezsák de ott van és a miénk :) Nagyon örülök és egy tonnányi kő esett le a szívemről.
2012. júl. 18. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod, mi megmondtuk.:) Boldog Babavárást :-) 5.voltam
2012. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!