Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhességi, ultrahang...

Lehet terhességi, ultrahang és orvosi papírokat hamísítanni?

Figyelt kérdés
a páromat nem hagya békén egy nő,ma akar talizni vele hogy megmutassa neki a fentieket,nagyon ideges vagyok emiatt,bár okom nincs rá! mert az állítolagos dolog amikor ez megtörténhetett akkor a párom velem volt a másik dolog meg dolgozik.És azt mondja a nő hogy 3 hetes terhes! kellenne egyáltalán idegesnek lennem? már nem tudtam hogy hova is írjak :(
2012. júl. 18. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség nem létezik!Se papíron sem amúgy!
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes? az érdekes...nemigen látszik akkor még az Uh-on semmi...meg akkor még el sem jött a köv. mensi ideje, tehát nem is tudja, h kimarad...szóval sántít
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%

Most hiába is idegesíti!!!A párod nem ismeri el az apaságot és kész..egyenlőre.Terhesség alatt elvileg kell apasági nyilatkozatot tenni, ha nem házasok a szülők.Ha a kisasszony megszül, akkor meg csináltassatok DNS tesztet.

Azt, hogy lehet-e hamisítani, azt nem tudom...Esetleg beszkennelni és átírni rajta a dátumot meg ilyeneket...ezt el tudom képzeni.

2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhességet nem is tudnak megállapítani,ilyenkor még a menstruáció sem késik.
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 mizuzizu92 ***** válasza:
100%

De nem ám .

35hkm

2012. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem hagyd a csudába,ha megbízol a párodban és meg is beszélted ezt vele.Hááát,nem akarom rossz májú lenni,de egy ismeretség révén sok mindent el lehet intézni;lehet ezeket a papírokat is.Vagy esetleg más ment el helyette a vizsgálatokra.

Pl. nekem 60 éves nagybátyámat kezdte el zaklatni egy nő,hogy tőle van egy 13 éve fiam és hogy fizessen neki gyerektartás.Hozzáteszem nagybátyám soha nem volt vele semmilyen kapcsolatban (1 helyen dolgoztak még anno),és nagybátyámnak egyébként sincs családja....kicsit röhejes.

Vannak ilyen beteg emberek.

Ha maximálisan megbízol a párodban és abban,amit ő állít,akkor kakáld le nagy ívben a "hölgyet".

2012. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...tényleg ...3. hétbe általában az ember még nem is tudja, hogy várandós!!!Nekem legalább is mikor terhes voltam, és kb a 3. héten csináltam tesztet az negatív lett!

3. voltam

2012. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a papírokon 3 hetes terhesség szerepel, akkor bukta... mert egyetlen orvos sem az aktustól számít, hanem az utolsó menstruációtól. Tehát annak kb. 5 hetes terhességnek kellene lenni... azt meg az ultrahang nem igazán mutatja még ki. Max. egy pici pöttyöcske látszik... Kb. a terhesség "gyanúja".

Szóval a "3 hetes" dolog erősen kamugyanús... azért a helyetekben megnézném azokat a papírokat, és röhögnék egy jót! :D

2012. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, legalábbis teljesen hiteleset biztosan nem, vagy akkor abban a dokinak is benne kellene lennie. És szerintem ilyet nem csinálnak...3 hetes terhes? Ezt miből számolta ki, mikortól?Amúgy én biztos ideges lennék, mindenféleképpen; az ilyen nő sok mindenre képes lehet, egyrészt, másrészt pedig a párodnak kellene tudnia, hogy egyáltalán van-e ennek az egésznek bármi alapja.
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 mizuzizu92 ***** válasza:
100%

Meg olyankor igazából vérvételre küldik az embert , hogy meg erősítse a várandóságot!

Nem is értem hogy vannak ilyen , irigy féltékeny , és rossz indulatú emberek .

2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!