Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb.2 héttel hamarabb volt...

Ha kb.2 héttel hamarabb volt a fogantatás, mint az utolsó menzesz alapján számolt terhességi kor, akkor az kiderül, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy menzesz előtt eshet-e valaki teherbe 2 héttel (megszakított közösülést követően), és aztán mégis megjön a menzesze? Vagy ez azért nagyon-nagyon ritka, ugye?

Aztán a menzesz után már nem volt védekezés, és innen számolták a korát. Utána már nem is jött meg. Ez így rendben van?


2012. júl. 18. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Teherbeesés után nincs menstruáció. Nyugodj meg, jól számolták ki a kort.
2012. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, megjön rendesen és már terhes vki.
2012. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, remélem jól számolták. Csak azért mert akkor utána ha túl nagy, vagy túl kicsi riogatják az embert mindenféle fejlődési rendellenességgel.

Eddig egyébként mindig megfeleltek az én pici babám méretei a korának. Már 23 hetes vagyok, és nemsokára mehetünk az újabb ultrahangvizsgálatra. Ilyenkor mindig eszembe jutnak rémtörténetek...

2012. júl. 18. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem az aggodalmad, nekem az első ultrahangon (amikor megállapították a terhességet a pozitív tesztem után) 2héttel kisebbnek nézte a doki a babámat, de azt hittem a magzat korát írta a papírra, nem a terhesség korát szóval azt gondoltam jó. Erre a 12hetes ultrahangon 15hetesek lettek a méretek és meg akarták magyarázni hogy az utolsó menstruációm nem is volt igazi...... Mindezt úgy hogy napra pontosan tudom mikor csináltuk a kisfiunkat :-)
2012. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam elég vicces volt a helyzet,mert az utolsó mensim elött már terhes lettem.Nekem megjött májusban,de csak 2 napra aztán se híre,se hamva nem volt a 3.napra.Azt hitték,hogy mensi után lettem terhes,de az ultrahangon kiderült,hogy már elöbb:)
2012. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, azért vannak kivételek, bár tényleg nagyon kevés...

És azért akkor ezt a 2 napos mensit nem is lehet igazán annak nevezni. És nem is az volt.

Tehát ha már terhesség van, akkor nem jön meg rendesen. Mert gondolom nem 2 napig szokott tartani neked sem. De az ultrahangon kiderült, és ez a lényeg....

2012. júl. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!