Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete volt missed ab műtétem...

2 hete volt missed ab műtétem 11 hetesen. Piros vérzésem már aznap elmúlt. De azóta is barnázás van. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés

Más problémám nincs. Mitől van a barnázás? Azonkívűl a közhelyen kívűl, hogy "tisztulok" ? Tehát konkrétan mitől?

Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom,hogy neked is volt, nekem is kettő. Érdemben nem tudok mást válaszolni,csak a közhelyet, tisztulsz. Meg azért csak megsértik a méhfalat,szerintem attól van,én erre gondolok. Nekem is elmúlt a piros vérzés és csak ez maradt pár napig utána. Nem fog sokáig tartani. Kívánom,hogy gyorsan jöjj rendbe!!! Minden téren!
2012. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, h válaszoltál.. Mindenhol 1-2 hetet olvasok, s olyan jó lenne, ha valaki azt írná , hogy neki tovább tartott. Kissé megnyugtatna. Bár, hogy semmi más problémám nincs, nagyon nem aggódom. Csak mégis... Jó lenne már minden tünetét magam mögött hagyni... :(
2012. júl. 18. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is, sajnálom, hogy te is átélted. Nekem is hete volt. Aznap nagyon véreztem, aztán szinte semmi 1 hétig, csak kis pirosas maszatolás, aztán 1 hétig barna maszatolás, ma meg mintha megjött volna. Már napok óta úgy fájt a hasam. Szóval nekem is még mindig tart. Jövő héten megyek kontrollra. Te? Kíváncsi vagyok, mit mond majd, mikor kezdhetünk újra próbálkozni. Hogy vagy azóta lelkileg? Első baba lett volna?
2012. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jav: nekem is 2 hete volt
2012. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem missed ab volt, hanem beteg baba miatt terhességmegszakítás 19 hetesen :(

2 hete és 3 napja volt, még kicsit mindig barnázok. De ez normális. Voltam azóta már nőgyógyásznál is és megvizsgált, minden rendben van. Lehet, hogy már neked is elmúlt azóta.

2012. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!