Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Milyen lett az...

Kismamik! Milyen lett az eredményetek?

Figyelt kérdés
Van itt olyan kismama,akinek levetették a torch vérvizsgálatot,milyen eredmények lettek
2009. júl. 14. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Torch eredményeimből az derült ki,h voltam már toxoplazmás,és bárányhimlős.

Nem voltam rózsahimlős.

Nincs hepatitiszem,se Hiv fertőzött nem vagyok és volt egy fajta herpeszem,de nem volt nemiszervi herpeszem.

Nem voltam Cytomegalóvirus fertőzött még.


Hát neked mit mutat?

2009. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Nekem az derült ki,hogy voltam már rózsahimlős,meg anti-cytomegalovírusos,csak én megijedtem,mert terhességem alatt voltam kiütéses,de csak a hasamon,,és a akkor azt mondták,hogy az epertől van,hát akkor ettem is kilószámra az epret! Anyukám szerint meg voltam már rózsahimlős,azon mégegyszer nem lehet áteseni?
2009. júl. 14. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megnyugodhatsz 100%-ra.

A kislányom is kiüt az epertől,de nincs láza és a többi tünet ami a himlőhöz társulna.Na meg ha már voltál,akkor csak nyugi.

2009. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!