Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 20-a körül kiírt...

Augusztus 20-a körül kiírt kismamik, hogy vagytok? Vannak már jósló fájások? Mik az UH eredményetek? Az utolsó vérvételen voltatok már? Elő van már készítve nektek a "kórházi csomag", hogy miket visztek be?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek vérvételre, éhgyomorra. 1x vesznek vért? Ma voltam UH-n, méretek: BPD: 87mm, THQ: 104mm, AC: 346mm, FL: 72mm, Van egy HFP valami is, azt nem tudom mi, FHR+, átlagos magzatvíz.
2009. júl. 27. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!én aug.23-ra vagyok ki írva.jósló fájások már a 30. héttől vannak!korházi csomi kb.két hete össze pakoltam.biztos ami biztos.36.heti vérvételre holnap megyek,NST-re szerdán.utolsó UH-eredmény 35/3-hetesen:BPD.90mm,AC.333mm,FL.70mm súly becslés:3045g.

BOLDOG BABA VÁRÁST!

KÖNNYÜ SZÜLÉST!

2009. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kórházi csomimat most pakolgatom,én augusztus 25-re vagyok kiirva.Én holnap megyek uhra,szerdán vérvételre,de nekem már nem kéne mennem,csak vérszegény vagyok,és ez miatt:)

Könnyű szülést!

2009. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aug 22-re vagyok kiirva.a vérvétel 1 hete megvolt és holnap megyek uh-ra igy csak a 32 hetest tudom leirni BPD:86 mm THQ:85 mm FL: 57 mm.

joslom eddig talán 2 ha volt a mult héten,vagyis amit észrevettem.a korházi csomagom meg folyamatosan telődik a 30. héttől fogva.(mindig ha megyek vásárolni megveszek bele 1-2 dolgot ami még kell),de már csak evőezköz meg pohár kell bele :DDD

és hogy vagytok?mi lesz a baba neme? én egy kis örökmozgó kisfiút várok,és most hogy az elmúlt 1-2 napban nem volt olyan meleg azt nagyon élvezzük mindketten.

könnyű szülést kivánok mindenkinek.

36+3 hetes

2009. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!