Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek menjünk be a...

Szerintetek menjünk be a kórházba most?

Figyelt kérdés

A derekam majd le szakad, nagyon fááj, görcsöl, mikor levegőt veszek akkor is és ez már reggel óta tart:S, viszont alul a hasamnál meg alig érzek fájdalmat, azaz van, de enyhe. Pici sokat mocorog:S

37+4 hkm


2012. júl. 20. 17:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és a hasam már nagyon lent van, nagyon nyomja alul a hasamat:S
2012. júl. 20. 17:47
 2/18 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért nézesd meg magad szerintem.
2012. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szóval hátfájásod/görcsöd van, igaz? Szerintem biztos, ami biztos, doki, de nem hiszem, hogy ez már baba lenne mert azt mondod, hogy a hasadnál alig érzel fájdalmat. Bár ki tudja, mindenkinél más. Szóval próba cseresznye!
2012. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez jósló fájás lesz, sokan összekeverik.

Amikor a derekad környékére is kisugárzik az jósló fájás. ha az egész hasad kemény, feszül, és nagyon fáj, na az a fájás.


Ettől függetlenül menjél be, de haza fognak küldeni.

2012. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor érdemes ha már a hasamba is belesugárzik meg görcsöl?
2012. júl. 20. 17:56
 6/18 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy minden derékfájás jósló. az elsőnél nekem derékból indult a görcs a hasamba. ettől függetlenül sztem is ez jósló lesz, nekem is volt reggel pár kellemetlen órám, gondolom a front miatt. nekem ez a második jósló volt, az elsőnél azt hittem, hogy megszülök. ha meleg vízbe ülsz és enyhül, vagy járkálsz és enyhül, akkor az jósló.
2012. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Járkálás közben még jobban fáj, görnyedve tusdok csak menni:S
2012. júl. 20. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Az sem igaz hogy az egész hasadnak fájnia kell. Nekem csak alul fájt, mint mikor meg akarna jönni úgy görcsölgetett, és ez durvult be nagyon a végére, de kegyetlenül. Szerintem nézesd meg magad, lehet hogy már az lesz az.
2012. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja és kemény sem volt a hasam és nem is feszült....
2012. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kezdek elgyengülni is, és mostmár jönnek az alhasamba a görcsök 10 percenként:S de a derekam az pokoli:S a görcs nem akar kiállni:s
2012. júl. 20. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!