Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárom lesz,...

Programozott császárom lesz, ha elöbb beindulna a szülés akkor milyen tüneteimnek kell lennni ahoz, hogy menjünk a korházba?

Figyelt kérdés
Ha elmegy a magzatvíz,akkor tudom, hogy menni kell.
2010. szept. 5. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ezen tűnődöm én is.

Nekem is így lesz, és most igen csak kínlódok. Görcsös fájdalmakkal.De ez nem rendszeres, így még várok.

Nekem, még mondták ha vérzést tapasztalok, vagy szokatlan folyást, fájást.Eddig egyik sincs, csak a görcs, na meg jókora hányinger ami mostanában nem volt.

Bocs, többet nem tudok segíteni.

37 heteske

2010. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy menni kell, ha fájást/vérzést/vagy magzatvíz elfolyást észlelsz.Csak nálad ha ilyen van, azonnal császározni fognak.Azt nem tudom sajnos, hogy hány perces fájásokkal kell bemenned.Mert nálad nem a vajúdás a mérvadó.Ha nem tudod megkérdezni az orvosodat, látogass el erre az oldalra:www.fokuszbanano.hu Itt szülész orvosokkal chatelhetsz, vagy írj nekik emailt.Mindig válaszolnak, segítőkészek.Én sokszor kérdeztem már őket:))Regisztrálni kell, után amár írhatsz is.De szerintem észre fogod venni, ha beindulna a szülés.És akkor azonnal!Milyen okból lesz programozott császárod?
2010. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is 37 hetes vagyok pont ma,:)

néha van egy-egy görcsöm nekem is de semmi rendszeresség nincs benne.Az alvással kicsit szenvedek már.

2010. szept. 5. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Én is 37+4 hetes vagyok.Nekem a derekam fáj, de éjjel-nappal, egyszerű mozdulatokra is.És eddig nem keményedtem, most már igen.
2010. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

08:18 válaszolónak is köszönöm a válaszát.

Progis császárom a korom miatt,és az elözmények miatt lesz.Ez az ötödik terhességem de sajni mind sikertelen volt.Az oldalt amit írtál meg fogom nézni.

2010. szept. 5. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!