Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A problémám befizettem a...

A problémám befizettem a kombinált tesztet, de nem mentem el, szerintetek vissza igényelhető a pénz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem :(
2012. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azért egy levelet írok nekik, hátha.

2012. júl. 20. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de függhet attól is, mi volt az oka. Ha csak szimplán kihagytad, akkor nem hiszem, hogy visszakapod a pénzed, de azért egy próbát megér.
2012. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Kifli árát sem kapom vissza a boltba, ha nem eszem meg.
2012. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem mentél el?
2012. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit szétszórt vagyok a lényeg, hogy nagy rokonlátogatásból értünk haza és bementem genetikai uh-ra időpontot kérni, ott kérdezte az asszisztens, hogy uyge befizettem a csekket. Na nálam más csekk nem volt és gondoltam akkor egyből majd részletesebbre kapok időpontot, befizettem hát. El nem kérte mikor bementünk. Aztán esett le rá egy napra mekkora hülyeséget csináltam.

És igazatok van, ha mindenféle rosszat gondoltok, ilyen ez az elsőm terhesség szülők után.

2012. júl. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!