Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas diasztolés vérnyomás...

Magas diasztolés vérnyomás nagy baj?

Figyelt kérdés
35. hetes kismama vagyok és 1 hete a diasztolés vérnyomásom elég magas. Ilyen vérnyomásokat mérek: 125/115, 120/103, de akad 143/90 is.... Fehérje szerencsére nincs a vizeletemben, de ödémásodás van a kéz- és lábfejen. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor még engedik a természetes szülést ugye? Nagyon nem szeretnék császármetszést:(
2009. júl. 15. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első babámmal iszonyú magas volt a vérnyomásom.

2 gyógyszer mellett volt a 40.héten 130/100 meg ilyenek....így 41.héten megindították, de megszültem normál úton.

2009. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt, először 160/100, iszonyúan ödémás voltam,de a fehérje a vizeletben viszonylag későn jött.240/150-nel császároztak. Természetes szülést terveztem, de nem volt más választásom.Most 22 hetes vagyok a második sráccal, de eddig hál'Istennek semmi.
2009. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!