Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek ilyen kismama...

Van köztetek ilyen kismama (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Akinek 20 hetes terhes korában még észre se lehetett venni a terhességét?

Tehát semmilyen tünete nem volt(maximum a vérzés elmaradása) és nem is látszott semmennyire sem a hasa?Azaz nem is hízott?Magyarul látszólag és "érzésre" sem érezte magát kismamának?



Azért kérdezem,mert 20 hete volt az utolsó menstruációm.Hormonproblémáim vannak már régóta,igaz.9 és a 13.héten teszteltem,negatívot.Semmilyen tünetem,hízásom/fogyásom stb nincsen.Jövő héten van dokihoz időpontom.Köszönöm a válaszokat



2012. júl. 22. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha eleged van a rengeteg gyógyszerből és a haszontalan vizsgálatokból, na meg a sokszor szívtelen dokikból, akik futószalagon kezelnek, akkor dr. Kovács Zoltánt tudom ajánlani a XI. kerületben, aki a Szent Imrében dolgozik.

www.termeszetesnogyogyaszat.hu

Persze csak ha nyitott vagy a természetes gyógymódokra :)

2012. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem gondolom, hogy terhes lennél.Ahogy előttem is írták, 20 hetesen már javában mozognia kellene, illetve érezned kellene.Valamint , ha 20 hetes terhes vagy, akkor elég sok fontos vizsgálatról lemaradtál...
2012. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon jókat hallottam (ismerősöktől)Dr. Czeizel Endréről, menj el oda. Googlban megtalálod. Sajna tuti nem vagy terhes. De ő megtalálja a gondot.
2012. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is hormongondjai vannak és ő sem rohangál már folyton a dokihoz. Pedig örülne a babának. És amúgy előfordul hogy valakinek nincs semmi tünete, aztán csak a baba mozgását veszi észre, ami van akinek 20.hét után érezhető. Szurkolok nektek! 31hkm
2012. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

G1 Intézetben voltam,és az ottani doktornő egy 10 másodperces uh után egészségügyi küretet javasolt...

Sajnos,nagyon elment a kedvem már a folyamatos dokihoz járkáláshoz,sokszor már én érzem magam kellemetlenül,alig kérdően a vállukat vonogatják.

Utolsó,köszönöm,de van két negatív tesztem+nem híztam semmit,semmi tünet,én is kizártnak gondolom a terhességet.Neked sok boldogságot!

2012. júl. 23. 22:10
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Köszi szépen. Nekem sem jött össze jó ideig a picúr, pedig sokszor vártam hogy eljöjjön a mensi ideje és ne legyen semmi. Hát olyankor még ahelyett hogy késett volna, megjött 1héttel előbb :-( Sok szerencsét!
2012. júl. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!