Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok és van, hogy...

15 hetes vagyok és van, hogy félóránként kell pisilnem! Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Ma mentem a laborért nem vagyok felfázva minden rendben rajta mégis több időt töltök a wc-n mint az ágyban. Kicsit fájogat a hasam alja is de csak tompán vagy lehet, hogy a babó nő?

Írjatok!


2009. júl. 15. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még gyerek vagyok, de emlékszem, Anyu, mikor a tesóimmal volt terhes, folyton a wc-re járt. Szóval szerintem ez ezzel jár. Gondolom a baba kezdi nyomni a húgyhólyagod vagy valami. :/
2009. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is így vagyok a terhességem elejétől fogva. Este 2x kelek fel pisilni. Nappal meg rengetegszer. Az alhasi fájdogálás normális, növekszik a méhed, nyúlnak a tartószalagok. Boldog babavárást!

20h km

2009. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, szerintem mindannyiunknál így van. Bár azt mondják, csak az elején és a végén kell sokat pisilni, nekem előző terhességemnél végig így volt. Éjjel 3 x, nappal félóránként, mindegy mennyit iszok.

Állítólag eleinte hormonális okai vannak, a végén meg azért ,mert nyomja a baba a hólyagot.

Ha tompán fáj a pocakod, az normális, de ha erős, görcsös, beszélj az orvosoddal!

2009. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak kicsit fáj a hasad és nem görcsölsz, akkor valószínű nyúlnak a méhszalagok. Viszont ha görcsölni kezdesz vagy vérezni is, irány a doki!

Pisilés? Igen, nagyon kellemes tud lenni, mikor az ember non-stop a wc-n ül. Nekem éjszaka szörnyűbb, mert kb. 2 óránként kimegyek, aludni meg nem nagyon tudok. De szerencsére kb. 2 hete mérséklődött, éjszaka már csak 2-3szor kell kimennem.

20hetes kismama

2009. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!