Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek nem vár idején pár napos hig barnás huvelyváladék jelentkezett és utánna minden rendben volt a terhességgel?

Figyelt kérdés
Nem vàrt idejèn vagyok,3. napja a wc papiron halvàny kis mennyisègu barnàs-vizes folyàst làtok,pàr cseppet...Ha terhessèg van a dologban,nem gond? Persze rogton megemlitem az orvosnak,de nem vàrt idejèn belefèr?
2012. máj. 16. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem derült ki a kérdésedből,hogy akkor orvos megállapította-e a terhességet vagy még nem.Gondolom 4 hetes kismama vagy.


Én a nemvárttól egészen a 9 hétig barnáztam,rózsaszíneztem,kaptam rá Duphaston kúpot.

Aztán elmúlt és minden rendben van:)

Kislányom lesz éppen ma derült ki:)))))


Minden jót!

18 hetes km.

2012. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A válaszolód vagyok,azóta 22 hetes kismama:))


na van babó?

2012. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom az èrdeklodèst! Sajnos nem volt terhesség a dologban. Pàr nap mulva (a kèrdès kiiràsa utàn) megjott. Csak elotte sosem barnàztam menzesz elott,ezért remènykedtem. Probàlkozunk tovàbb :)

Neked pedig tovàbbi problèmamentes terhességet és minden jot kivànok!

2012. jún. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!