Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hét körüli kismamák mik...

32 hét körüli kismamák mik azok amiket meg tudtok még csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: házimunkák, bevásárlások, testmozgás...stb
2012. júl. 24. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent!
2012. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén bármit,kivéve az ablakpucolást,azt anyukám szokta megcsinálni.
2012. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindent tudtam még, a 36. hét után kevésbé.
2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindent! Egy másfél éves örökmozgó és költözés kellős közepén nincs is más választásom:)
2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is mindent megcsinalok,pedig mar 38 hetes vagyok. Hetvegen a kocsit nehezemre esett kitakaritani az ablakok miatt,de vegul sikerult. Minden nap delre ebedet teszek az asztalra es utana ledolok kb 2-3 orahosszara. Igy marad erom a delutani takaritasra vasalasra. Nekem a parom dolgozik delutan es amugy meg egyedul vagyok,ugyh jol is esik mindennap takaritani h gyorsabban teljen az ido mire hazaer :) mondjuk nekem nincs is hatalmas pocim,igy nem nehez mozogni tole (csak az agyban megfordulni..)
2012. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mindent megcsinálok, ma is ablakot pucoltam. Úgy gondolom, ha valaki nem veszélyeztetett, akkor nem is kell betegként viselkednünk.
2012. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lassan a 37.hetet kezdem és én is mindent gond nélkul elvégzek,bàr hamarabb kifàradok ez tény.
2012. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Igazából én is mindent megcsinálok, amit eddig, csak több időmbe telik és gyorsabban elfáradok. Többet kell pihennem. Csak néha úgy érzem, hogy szinte semmit sem csinálok, csak pihenek és fekszek.

2012. júl. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!