Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Ernesztín...

Mi a véleményetek az Ernesztína névről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a nevet még nem is hallottam:)))Az a lényeg,hogy neked tetszen!!!! Én nem adnám a gyerekemnek,az tuti.
2012. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon arisztokratikus hangzású név az biztos, de nekem kicsit túl sok lenne. Nem tudnám elképzelni saját gyermekemnek. Az viszont szinte biztos, hogy ha ezt választod akkor nem fog 5 kis Ernesztina együtt játszani a homokozóban.
2012. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem fiam lesz,csak van egy ismerősöm,akit így hívnak. gondoltam megkérdezem,hogy nektek hogy tetszik,puszta kíváncsiságból. én nem tudom eldönteni,hogy most ez egy szép név,vagy annyira szokatlan,hogy már tetszik..
2012. júl. 24. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagymamámat így hívták. :) Nekem már ezért is tetszik. Tény, hogy nem divatnév, de te divatot teremthetsz, ha egy aranyos kislány képe társul mellé.:)
2012. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs akkor nem te, hanem az ismerősöd. Egyébként nagyanyám egy egyszerű származású sváb leány volt valamikor. Talán sváb/germán eredetű lehet.
2012. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen nevű ismerősöm,de szinte mindenki Ernának szólítja.Egyébként nem igazán tetszik a név.
2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, szerintem már túl kacifántos.
2012. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jáj.
2012. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamat hívták így. Már elsőre sem tetszett a neve de 4év alatt se tudtam megszokni, és őt magát se bírtam, így ha valaha lányom lesz biztos nem kapja ezt a nevet :-) 31hkm
2012. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen ismerősöm, egy általános iskolai tanítónéni, én tanítottam neki angolt :) Én akkor voltam középiskolás. Őt Nesztinek, Neszti néninek hívták, aranyos nő volt. De a lányomnak szerintem nem adnám ezt a nevet.
2012. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!