Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már harmadik napja megy a...

Már harmadik napja megy a hasam. Ez már szerintetek a szervezet szülésre való felkészülése vagy más miatt van? 35+3 hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Talán el kéne menni orvoshoz, mielőtt teljesen kiszáradsz. Ugye nem akarsz infúzióra kerülni?
2012. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A dokim szabin volt, ma este tud fogadni. Nem szeretnék infúzióra kerülni, teszek is ellene ,a hasmenés ellenére napi 3-4 l folyadékot iszok :)
2012. júl. 25. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Mindig van helyettesítő körzeti orvos.

Hiába iszol sokat, nem tud felszívódni rendesen.

2012. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az orvosomat hívtam, függetlenül attól hogy szabin van, azért jön ma be, hogy megnézzen. Ma reggel voltam védőnőnél is, megnézte a vizeletem ( fehérje + aceton miatt leginkább ) , megmérte a vérnyomásom is és azt mondta, hogy minden rendben, amig aceton nincs a vizeletemben, addig kiszáradás sincs :) Este majd mond valamit az orvosom is, igazából csak azért írtam ki a kérdést, h ki mit gondol, ez már lehet-e a szervezet szülésre való felkészülést. Mivel veszélyeztetett terhes vagyok, nagyon odafigyelek mindenre, a dokim pedig azt mondta, h max. a 38. hétig fog bennmaradni a baba.
2012. júl. 25. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként igen. Lehet akár normális folyamat is. Ismertem olyan terhest, aki szinte egész végig hígat székelt, mégsem kötötték infúzióra, ugyanis azt főleg akkor szokták, ha hányással is párosul, és sűrűn sokat székelsz, száraz a szád, és tényleg a kiszáradás jeleit mutatod. No para, lehet hogy a tested már erősen készül, ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy holnap fogsz szülni. Van olyan is, aki végig hányja a terhességet. Én végig szédült em, végig éheztem (diéta miatt).
2012. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ismerem a kiszáradás jeleit, 6 hetesen már infuzión voltam, így tudtam meg hogy terhes vagyok és ezért hányok. Egy hétig voltam kórházban. Ezért sem veszem félválról a dolgot. Köszönöm a választ!
2012. júl. 25. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

"Lehet akár normális "

"Ismertem olyan terhest"

"lehet hogy "

"Van olyan is, "


Kérdező, te döntesz.

2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkább majd az orvosom :) de azért köszönöm! :)
2012. júl. 25. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom menj el dokihoz akármilyen nőgyógyászhoz, mert ez lehet vírus is, én nem kockáztatnék.
2012. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahogy már írtam, ma este megyek! Köszönöm!
2012. júl. 25. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!