Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha nincs szülészorvos...

Nagy baj ha nincs szülészorvosom és nőgyógyászom? (32 hetes kismama) Első terhességem, de az igazat megvallva nincs pénzem orvosra. Vagy mégis fogadjak valakit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell aggódnod, semmilyen hátrány nem fog érni, ha nem fogadsz dokit. Ha szülésznőt fogadnál, akkor valamennyire "biztonságban" érezhetnéd magadat, mert ő lesz bent veled órákig. És szerintem ők sokkal jobban meg is érdemlik, mint a dokik...
2009. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia, manapság ugye divat az orvos fogadósdi, de nem mindenki teheti meg, vagy nem is akar ezért fizetni. Ott, ahová tartozol (kórház) ugyan úgy el fognak látni. Gondolom akihez jársz a terhesgondozásra, ott dolgozik.

Esetleg érdeklődj, nézd meg a kórházat, ha szülésznőt fogadsz, ált. olcsóbb, mint dokit fogadni. Beszélgess velük, hátha találsz megoldást. DE ha nem, az sem a világ vége!!!!!

2009. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kórház függő, érdeklődj utána, van, ahol teljesen lelkiismeretesen ellátnak tényleg mindenkit, van, ahol viszont nagyon kellemetlen, ha nincs orvosod (nem néznek rád... stb. )
2009. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben kell orvost fogadni,hidd el a picurkad igy is vilagra fog jonni,lehet nem ugy fognak banni veled de ez sem biztos!
2009. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bea24 ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel én is ugyanígy állok, sokat gondolkoztunk rajta, hogy fogadjunk-e dokit, de teljes mértékben osztom az előttem szólók véleményét. Ajánlottak nekünk egy szülésznőt a klinikán és végül úgy döntöttünk, hogy felfogadjuk, nagyobb bizalommal megyek majd be szülni és az ár is barátságos, ennyit meg tudunk takarítani. (15.000 Ft) Szerintem érdeklődj utána az ismerőseidnél, baráti körben, hogy tud-e vki ajánlani szülésznőt, de ha az mellett döntesz, hogy nem fogadsz, azzal sincs semmi baj, mert valóban ugyanolyan ellátásban kell részesülnöd, mint aki fogadott. Boldog Babavárást és könnyű szülést kívánok! :) 36 hetes km
2009. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bea24 ***** válasza:
09:32 vagyok. Mi azt a pénzt inkább a babócára költjük, minthogy a dokinak adjuk, aki amúgy nem is biztos, hogy a szülésednél ott lesz, mert nyaral... stb.
2009. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, én sem fogadtam dokit, nekem sem volt pénzem, amikor annyi mindent kell a babának venni. az ügyeletes orvos levezeti a szülést. csak 10 e Ft-ot tudtam neki adni, mondtam neki, hog y csak ennyi van, és visszaadta , hogy költsük a babára. másnap jött és megvizsgált, megkérdezte, hogy vagyok, nagyon rendes volt. sztem ne aggódj.
2009. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert én Győrben szültem 10 hónapja,és egyszer bekerültem két napja,és először tiszta közömbösek voltak,meg lekezelőek,megtudták,hogy nincs fogadott dokim,és kenyérre tudtam őket utána kenni.Ez volt szülésnél is.
2009. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem két napja,hanem két napra
2009. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!