Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy hol erősebben...

Normális, hogy hol erősebben hol gyengébben érzem a tüneteket?

Figyelt kérdés
Egyik nap úgy fájnak a melleim, hogy már ha lépek érzem, másnak meg egy kicsit sem fáj, inkább az alhasamat érzem. Egyik nap éber, friss vagyok majd másik nap - pl. most éjjel - 11 óra alvás után is alig tudtam felkelni. Hol farkas éhes vagyok, hol meg mar a gyomrom az éhségtől. 9 hetes vagyok.
2009. júl. 16. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok és ugyanezt érzem.Néha mintha nem is lennék terhes,utána olyan görcsök,fájdalmak gyötörnek mint mensi előtt.Alvás megszünt,ja és ma dobtam ki az első kisrókát rögtön reggeli után,hát nagyon szar.
2009. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 8 hetes vagyok en nallam ugyan ez van. Hol vannak tunetek, hol meg semmi bajom. Ez a mellemimre is jellemzo, neha nagyon erzekenyek neha meg nem. Pl. tegnapelott olyan almos voltam, hogy delutan 5-kor elaludtam a tv elott es este 7 utan ebredtem meg. Aztan kilenckor lefekudtem es reggel 7-ig alutam egyhuzamba utanna a melohelyen meg alig tudtam a szemem nyitva tartani. Ma viszont semmi bajom, egyaltalan nem vagyok almos pedig este 11-kor meg teveztem. :) Tegnap delutan iszonyatosan hanyingerem volt semmit nem tudtam megenni, mindentol oklendeztem (kiveve barack meg dinnye). Ma viszont kutya bajom. A pocim nekem is neha fajdogal. Ha nagyon kellemetlen, bekapok egy szem magneziumot es megszunik.

Boldog babavarast minden kismamanak!

2009. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálam tegnap az volt, hogy esete 7-kor elaludtam, de mondtam magamban, hogy csak 5 percre hunyom le a szemem, mert megyek tusolni. Olyan mélyen elaludtam, hogy 9-kor keltem. Gyors zuhany és 9.20-kor már aludtam és reggel 6.15-kor alig tudtam felkelni.

Boldog babavárást mindenkinek:-)

2009. júl. 16. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!