Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhesen valaki...

3 hetes terhesen valaki érezhet már tüneteket? A teszt kimutatja?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen tüneteket érezhet?
2011. szept. 14. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

én a harmadik terhességemnél érztem azt, a baba fogantatása után, hogy olyan furcsán fájnak a melleim. Két hét ilyen furcsa mellfájás után persze gyanítottam, hogy pozitív lesz a teszt.

Olyan fájdalmat éreztem, mint mikor érzékenyebbek a mellek a menstruáció megjövetele előtt, csak ilyen szurkálva és nyillalva érztem sűrűn nap mint nap. És azóta is rendesen fájnak a melleim, pedig már 18hetes vagyok!!


Ilyen egyébként az első két terhességemnél nem volt- akkor mindkétszer kb a 4-5hét között kezdett a mellem ilyen érzékeny lenni, és kb csak a 12hétig tartott.


Remélem te is kismama leszel, sok boldogságot neked!

2011. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzel valami oda nem illőt a hasadban, valami teltségérzetfélét, de a teszt is kimutatja ilyenkor már.
2011. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igaziból 3 hónapja császárral szültem, és rettegek, hogy megint terhes leszek, pedig védekezünk. Már minden hülyeséget bebeszélek magamnak. :(
2011. szept. 14. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az ég világon semmit nem éreztem az első X hónapban, egészen addig, amíg el nem kezdett nőni a hasam, úgy 5-6 hónaposan. Egyedül kicsit fáradékonyabb voltam a szokásosnál, ami nem is biztos, hogy a baba miatt volt, hanem lehet a meleg miatt.

Néha még most, 34 hetesen sem érzem magam pocakosnak; amikor nem mozog, nem rugdossa a bordáimat, vagy nem fejeli le a hólyagom, akkor jóformán tünetmentes vagyok a nagy pocakon kívül.

2011. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első babánkkal a kimaradt mensi előtt 5 nappal már hánytam. De tesztet csak 4 nap késés után csináltam. Egyéb tünetem nem volt, nem fájt semmim.
2011. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3hetes terhességnél történik a beágyazódás...ha utolsó mensitől számoljuk(márpedig onnan szokás ugye) van aki érez ilyenkor valamit, esetleg vérzést, nekem pl nem volt semmi. teszt kb 1 ht mulva mutatna valamit, hisz akkor most kb a 7ik dpo-n lehetsz...
2011. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktunk 3 hetes terhességről beszélni, max a beágyazódást érezheted.
2011. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első naptól kezdve éreztem terhes vagyok. 2-3 hetes lehettem, már tüneteim is voltak. Rettentő hányinger, pattis arc(ami addig nem volt és azóta sincs). A nem várt napon teszt erős pozitív. Most már 30 hétnél járunk :)
2011. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb.én is 3 hétnél járhatok és nagyon feszül a hasam.
2012. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bocs az off-ért..


Kivel mi lett!Én a 21. ciklusnapon/7-8 dpo-n vagyok ma!Már majdnem egy hete olyan nehéznek érzem a méhem és tegnap óta ha valami közvetlenül a mellbimbómhoz ér, felszisszenek a kellemetlenségtől!

Elég korainak tartom a jeleket ahhoz, hogy babának gondoljam!De valahol mélyen ott motoszkál bennem a gondolat!

Szóval kinél mi lett a dologból? pl 9. válaszoló????

És nálad kedves kérdező????

2012. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!