Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen megnéz majd ultrahan...

4 hetesen megnéz majd ultrahanggal a doki?

Figyelt kérdés
Ma megyek nőgyógyászhoz gyógyszert iratni (Letrox), közben 3 napja szép pozi tesztjeim vannak. Rá fog kérdezni, hogy hogy állunk, ha mondom neki, hogy sikerült, vajon megnéz majd ultrahangon? Gondolom sok mindent nem fog látni.
2012. júl. 26. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
engem nem nézett meg egyből uh-n, hanem mondott egy napot hogy ekkor és ekkor jöjjek be uh-ra. sztk-ba járok
2012. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is vissza hív egy későbbi időpontra.

Én 6 hetesen mentem, ugyan vonakodva de megnézett és ugyanúgy vissza hívott amikor 9 hetes voltam.

2012. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem megnézett a doki Uh-al 4hét 5 naposan, valamit látott ( nem mondta hogy mit, gondolom megnagyobbodott méhet vagy nem tudom) azt mondta 4hét múlva mennyek vissza akkor már lesz szívhang is, így is volt :)
2012. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eri15 válasza:
Hüvelyi ultrahanggal megtudnà nézni!!
2016. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!