Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh után mikor kell...

12 hetes uh után mikor kell menni ujra nőgyógyászhoz? 16 hetesen? Vagy 18 hetsen? Sajnos nem kaptam listát mikor hova kell menni pedig voltam védönönél

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában havonta, ahogy védőnőhöz is.

De szerintem nyugodtan felhívhatod, és megkérdezheted tőle.

2012. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is hivni kell, mert a betöltött 16 héten van az AFP-s vérvétel, és azt nekem a doki adta meg hogy mikor kell menjek.
2012. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönö!!!! igy tezsek jövö hét 12 hets uh és utánna érdeklödöm hogyan s tovább
2012. júl. 26. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig beirja a doki a kiskönyvbe mikor menjek legközelebb.
2012. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a doki mindig elmondja mikor kell hozzá és más vizsgálatokra mennem, és mindegyikről ír egy papírt hogy ki ne hagyjak semmit se. :) eddig mindenen ott voltam amit kellett és semmibe nem szenvedtem hiányt. nem választott doki, sztk-ba járok
2012. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uh-ra a 16. heti vérvétel eredményével a 18-20. héten. Nőgyógyászati vizsgálat viszont havonta van,tehát a 16. héten kellene menned,de hívd fel nyugodtan a dokit! .-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!