Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik le a 4D ultrahan...

Hogyan zajlik le a 4D ultrahang, milyenek az előkészületek, milyen maga az ultrahang? És hány hetes korban erdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem különbözik egy sima 2D-s Uh-tól,sem előkészületben,sem a folyamatában.

Nekem az orvos 26-32 hetes kor között javasolta,akkor már igazán babásak.

33hkm

2012. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. És ezt rendesen hasi vagy hüvelyi ultrahanggal csinálják?
2012. júl. 26. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hasi UH, semmilyen előkészület nem kell. Az ultrahang nem fáj, ugyanúgy bekennek zselével és úgy vizsgálnak.


Ált. a 24-30ik hét között ajánlják. Én 26ik hét végén voltam, igazi babás arca volt, nem bántam meg, egy élmény volt :)

2012. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó, már alig várom, hogy lássam a mi pici babánk arcát is... Köszi :)
2012. júl. 26. 11:23
 5/5 Berki Barbara válasza:

Szia!

Én most voltam 4D ultrahangon.

30.hétbe mentem el. Igazából van 20 és 45 perces (választható) Ez árban is különbözik.

Viszont a 24.héttől már érdemesebb a hosszabra elmenni.

Mivel 45 percen keresztül nézegetik, elmondja mi micsodája, belsőszerveket, agy, szívhang, gerinc, mindent!

És ha tudsz valamilyen örökletes dologról, ami elöfordult a családba, azt hangsúlyozd ki. Az én öcsém veserendellenességgel született és ezt a 36.heti sima UH-n vették észre h valami nem jó.

4D-n azért az én kicsikémnek hál istennek semmi baja nincs a vesélyének.

Az árban benne van a DVD, a lelet, és egy kinyomtatott 4Ds kép a baóról amit TE választhatsz ki a 60db képből :) Persze mi azt csináltuk hogy minden kép kellett és kiiratuk CDre (2000ft) úgy jobban jártunk. Ahol én voltam 9500ft volt a 45perces.

Drága de hihetetlen élmény!

Egyébként a 4DIAGNOSZTIKába voltam (miskolcon) Biztos van máshol is...de én ide valósi vagyok :)

Mindenhol úgy van hogy felhivod őket, és kérsz időpontot. Mond egy kettöt és eldöntitek gyorsan a pároddal h melyik legyen. Fontos a párod menjen veled! ezt ne hagyja ki!!!!!

Az én párocskám és jött és azóta kenyérre lehet kenni!

Mert tudod ök nem ugy élik meg,....mint mi.

De ez után :D

Jó babavárást

23/L

2012. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!