Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen csak petezsák? Se...

5-6 hetesen csak petezsák? Se szikhólyag se embrio?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én először 6-7 hetesen voltam dokinál, akkor már látszott az embrió is. Lehet, hogy ha 1 hét múlva mész, akkor már látszik.


36+4hkm

2012. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, "csak" petezsák. Mivel én inszeminációval estem teherbe, rögtön a teherbeesés után egy hónapig hetente néztük a babót, 7-8 hetesen már nemcsak a petezsák látszot::):):)
2012. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6+4 napon nekem is csak egy 16mm petezsák látszódott,7+4 napon már volt szikhólyag és egy 1 centis babó pulzáló szívcsővel.
2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem lehet h később fogant és még 4-5hetes valójában? Volt "szerencsém" az utóbbi pár napban 3

* is megnézni a méhemet, um alapján 5+6naposan petezsák,6+4petezsák és szikhólyag, 7+1napon már szívhang is de kisebbnek látta mint 7+1napos.Napok alatt is ennyi minden történik! 8.héten érdemes menni,akkor már tuti h kell lenni szívhangnak és persze embriónak is.

2012. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nekem még 7 hetesen is csak szikhólyagot láttak, és most van egy 34 hetes egészséges pocaklakóm! Szóval nyugi :)
2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is 5-6hetesen UH-tak többször is és semmit nem láttak. 8hetesen hívtak vissza akkor már volt szívhang is.Valószínű később fogant.


Már lassan 34hkm.

2012. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!