Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang. Érdemes menni a...

4D ultrahang. Érdemes menni a 22. hét körül?

Figyelt kérdés
Voltunk 16 hetesen, hatalmas élmény volt. Bár 2D-n jobban láttam mindenét,mint 4d-n, mert bújt a méhlepényhez, de nagyon jó volt. Most gondolkodom,hogy mennék megint, de szeretném, ha már kicsit husisabb lenne. Menjek 22.héten, vagy várjam meg a 24-25-et?
2012. júl. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó a 22.hét, mi is akkor voltunk, már gyönyörűen látszódtak a vonásai :)

Boldog babázást!

2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én láttam a barátnőm 23 heti 4D képeit, nem volt olyan "szép", már ha érted.


Mi a 26ik hét legvégén voltunk, hát mit mondjak, tipikus babás volt már. Formás, húsos, és kivehető volt mindene.


Persze ezt Te tudod, ha nagyon nem bírod ki akkor elmész, de Én megvárnám a 26ik hetet.



30hkm

2012. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anita8401 ***** válasza:

Mi a 28.héten megyünk mert a doki is azt mondta,hogy akkor már eléggè hasonlít az újszlött állapotához de még nem olyan nagyon nagy,hogy ne lehessen jól látni :-)) .



20 hetes kismama

2012. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor asszem várok a 25.hétig, ha kibirom addig. :)
2012. júl. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!