Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszűntek a tünetek, mi van...

Megszűntek a tünetek, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Émelygés, öklendezés, mellfeszülés, gyakori vizelés stb. hirtelen megszűnt most szerdán, akkor töltöttem a 7. hetet. Baj lehet ez? Dokihoz csak jövő héten tudok menni. Ha elhalt volna a terhesség vérzés is jelentkezne, nem?
2009. júl. 16. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tünetek csak a terhesség legelején vannak, örülj neki, hogy hamar elmúltak. Jól van a baba, ne aggódj!
2009. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!8 hetet töltöttem szerdán,és kb 1 hete nekem sincs tünetem,de hétfön a doki mindent rendbe talált!Ne aggodj,nyugodj meg,ez a legfontosabb!
2009. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tünetek nem csak a terhesség elején vannak. Én 13 hetes vagyok, és egy hete még rosszabb az összes tünetem, mint volt. Nálad is visszajöhetnek még, ez ilyen, egyik nap jól vagy, másnap nagyon rosszul, ez normális. Nyugi, biztos nincs semmi baj.
2009. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat Nektek :)
2009. júl. 17. 07:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kb. a 6. héttől szinte végig feküdtem, olyan rosszul voltam, viszont a 10. hét környékén jártam, amikor elmúltak a tüneteim. Iszonyatosan megijedtem, felhívtam a dokimat, aki annyit mondott: basszus! Erre még jobban megijedtem, másnap reggel teljesen kiborulva hívtam, hogy azonnal nézzen meg!!! Megnézett, és teljesen rendben volt a bébim!!!! Kb. két nap múlva vissza jöttek a tünetek, de persze duplán!!!! Ma töltöttem be a 34. hetet, és minden ok!!!! Ha nem tudsz várni, menj be mindenképp a kórházba, hogy megnyugodj, jövő hét még nagyon messze van!!! Egyébként pedig biztosan véreznél, ha baj lenne!!!


Én bízom benne, hogy minden ok, nyugodj meg, és vigyázz magatokra!!!

2009. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj, ezek a tunetek szo szerint jonnek mennek. :) En 8 hetes kismama vagyok es van olyan nap, hogy az egvilagon semmi bajom es masnap meg egesz nap oklendezem, hanyingerem van. Ettol meg teljesen jol van a baba odabent.
2009. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

No, csak megoldottam, voltam ma dokinál. És minden ok, van szívhang :) (A monitort nem mutatta meg és ezt nagyon sajnálom.) Arra hogy hirtelen megszűntek a tünetek csak annyit mondott, hogy akkor jó! :)

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a megnyugtató válaszokat.

2009. júl. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!