Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek! Volt vki hasonló...

Nagyon félek! Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
1órája kb a 3éves kislányom belefejelt ahasamba :'( 18 hetes terhes vagyok. Nagyon aggódok! Nem lesz baja a babámnak? Fáj a hasam azóta is :(. Vagy elég vastag a hasfalam és a méhfal h megvédje a babám?
2012. júl. 27. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon aggódsz akkor ügyelet!1000szer ügyelet feleslegesen mint egyszer tragédia!!
2012. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is jártam így. Két eleven fiam van és még félidő előtti terhes voltam,mikor véletlen játék közben valamelyik hasba rúgott. Sőt 5 hónapos terhesen meg még hasra is estem. Szerencsére nem lett semmi baja a babának. Szerintem a tiednek se lesz, jól be van bugyolálva a pocidban! Hasfal,méhfal,magzatvíz.. sokat védenek!!!! Üdv, 38hkm.
2012. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha aggódsz, megnyugtatás végett tényleg menj be az ügyeletre, bár nem hiszem hogy baj lenne.


Én 33 hetesen egy nagy rúgást kaptam a fiamtól a hasamra, semmi baj nem lett belőle. Gondolj bele: hasfal, méh, magzatvíz stb. Jól védve van a baba. Különben természetfilmen láttam egyszer, hogy egy terhes oroszlán hasába egy hatalmasat rúgott egy zebra, ott sem lett semmi gond, pedig talán egy zebra jobb erőben van, mint 2-3 éves gyerekeink.

2012. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek kicsit megnyugodtam :)! Jelenleg most jobb nem fáj a hasam :)
2012. júl. 27. 18:28
 5/10 Anita8401 ***** válasza:
80%

Nyugodj meg pont így jártam én is 17 hetesen a kissebbik fiam hasbarugott vèletlenűl de szerencsère nem lett semmi baj :-)

Jó helyen van a baba és rendesen be van "csomagolva" nyugodj meg nem lesz semmi baj :-)



20 hetes kismama

2012. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi Anita :)! De fájt utána a hasad? Vagy hamar elmúlt?
2012. júl. 27. 18:40
 7/10 Anita8401 ***** válasza:
80%

Talán egy 10-15 percig igen de aztán elmúlt és rá egy órára a pici is rugdosni kezdett :-) .

Nagyon szívesen remèlem sikerült megnyugodnod :-)

2012. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is rúgdosott már utána is nem sokra rá azóta is!

Nekem alapból fájdogál a hasam amúgy is az első terhességemnél is így volt.De most jobban aggódok kicsit h belém fejelt.Remélem reggelre már 100%osan benyugszok :)

2012. júl. 27. 19:41
 9/10 Anita8401 ***** válasza:

Nyugodj meg minden rendben lesz :-) főleg ha mocorog rendesen :-)

A fájdogálásra meg szedjél magnèziumot :-)

2012. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányommal játszottunk,amikor 20 hetesen egy akkorát rúgott a hasamba,bele is talpalt,hogy csak na.Fájt eléggé,el is mentem az ügyeletre,ahol kb. kiröhögtek és el kezdték nekem sorolni mi minden védi a babámat ott bent.Meg se akartak ultarahangozni.A kisebb lányom egy hetes,és kutyabaja/lekopogom/,szóval ne izgulj.
2012. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!