Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses cukrom 6.73...

A terheléses cukrom 6.73 lett. a papíron az van, hogy 6.6-ig normális. én úgy tudtam, hogy 7.8 felett magas. több helyen is utánanéztem. mi az igazság? orvossal még nem beszéltem.

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok.
2008. máj. 7. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én tudomásom szerint 6.1-ig jó,a védőnénim szeritn,ha nem vagyunk nagyon szigorúak,akkor 7-ig.

33 hetes kismami

2008. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most fogok menni,a dokival pont most beszéltük át.. Nekem azt mondta,h sok mindent fogok olvasni,hallani,de higgyek neki,h 7.8-ig ok!!!!!!!!
2008. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már másodszor van terhességi cukorbetegségem. Úgy tudom, hogy a terhelésnél 7,8 felett beszélünk terhességi cukorbetegségről. Én most diétázom. Étkezések után egy órával 7,1 alatt kell, hogy legyen. A Te értéked mindkettő alatt van, úgyhogy szerintem nincs mitől tartanod. Ha mégis nyugtalanít, evés után egy órával mérj, vagy méress cukrot, de a fenti értékeid, hidd el, teljesen jók!
2008. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat. közben elmentem a háziorvoshoz (belgyógyász szakorvos), és azt mondta, hogy nem vészes, nem kell aggódnom, legfeljebb kevesebb édességet egyek.
2008. máj. 7. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt elfelejtették itt kérdezni,meg te sem írtad,hogy milyen terhelés volt?a 75gramm szőlőcukros,vagy a tej+zsemlés.Nem mindeggy,mert ha szőlőcukros,akkor ez tényleg teljesen jó érték,de ha tej+zsemlés,akkor lehet hogy ez tényelg kissé magas...
2008. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vízben feloldott cukrot kellett meginnom, utána rá 2 órára vettek vért.
2008. máj. 7. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor pedig teljesen jó a cukrod..
2008. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!