Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az igazság? Normális...

Mi az igazság? Normális dolog? Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
36 hétbe vagyok.Azt mondta a doki meg a védőnő hogy már kevesebbet fog mocorogni a baba és enni se fogok tudni annyit a 35. héttől.Erre pont fordítva van rengeteget mozog és éjszaka is ami eddig nem volt jellemző az étvágyam se csökkent.A mocorgások intenzívek nagyon erősek szinte megállás nélkül.Holnap megyek ctg-re remélem nem lesz baj.Nincsenek görcseim a hasam is fent van még.
2010. febr. 8. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján is rengeteget mozgott, ez biztos, hogy nem baj. A ctg majd megnyugtat, ne félj, ott külön jó, ha mocorog sokat. Nálam semmi előjel nem volt, rugdosott a babám, nagyon is jól aludtam, görcsök nélkül kitágultam, szóval nem szentírás, hogy lelassul a mozgása.
2010. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató bár az előző ctg-n nem akart mozogni de sikerült felébreszteni.Sok félelmem van főleg hogy előbb szülök a kiírtnál ami normális lehet már de akkor is félek,gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
2010. febr. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!