Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Balatonban furdes, kismamak,...

Balatonban furdes, kismamak, van valami " szabaly" ha furodtok a balatonban pl. Mennyi ieig lehet bent lenni, utana furdoruha csere stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos másfél hónapja 28 hetesen észrevették,hogy kinyílt a méhszájam, előző terhességem meg leginkább hűvös időszakban zajlott,úgyhogy nem tudom,ha lehetett volna, mi az,amit meg merek csinálni és mit nem. Balatonba mondjuk én nagyon nem mennék be (egészségesen sem),mert nagyon koszos, legtöbben ott ürítenek melletted a meleg vízbe... Szóval én félnék a fertőzéstől,de ha vágysz a vízbe azt megértem, csak utána alapos tisztálkodás, tiszta fürdőruha,szerintem.
2012. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom kifejezetten (erősen) nem ajánlotta sem a Balatont, sem medencézést. Tengerbe lehet csak bemenni ilyenkor vagy saját medencébe.
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

18 hetes vagyok, első baba :)

Igazából nem látszik még, alig kerekedik a pocakom, most mentünk le másodszor a nyaralónkba pár napra a párommal. Az orvosom megengedte, azt mondta minden rendben a terhességemmel is, és a babával is. (lekopogom nagyon sokszor)

Persze nem az 5 centisben üldögéltem, hanem ráfeküdtem egy matracra és bementünk oda, ahol picit mélyebb a víz, így talán kevesebb a baci meg miegymás :)

Nem kaptam el semmit, minden rendben van. Utána viszont rögtön lezuhanyzom intim tusfürdővel és száraz ruhát veszek :)

2012. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az orvosomat, és azt a választ kaptam, hogy meleg vízbe ne, amúgy meg egészségemre. Függetlenül ettől, csak matraccal mertem belemenni a Balatonba, strandon pedig tusolok, és lábat lógatok.
2012. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges terhesség alatt bármit lehet., mivel nem betegség :)

A Balaton bármilyen koszosnak is tűnik, egy öntisztulós víz, sokkal jobb mint az élményfürdők, vagy a termálok. Mivel nem lesz a balcsi sose olyan meleg mint egy termál (35fokos) ezért simán belemehetsz, azt meg érezni fogod mennyit "kívánsz".


Én bent voltam, úsztam, áztattam :) Kijöttem akkor irány a wc, intim törlőkendő és mikor már nem fürödtem átcseréltem a bikinimet.


Jó pancsolást.



30hkm (nőgyógyász feleség) :)

2012. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!