Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor a babam tul faradt,...

Mikor a babam tul faradt, azert nem tud aludni, mert hisztizik ha egy masodperc alatt nem tud elaludni es egyre jobban felspanolja magat. Van valakinek valami jo tippje az altatasra ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs az offért, de én is várok valami jó tanácsot, 2.5 hónapja kinlódunk ezzel. Minden lefekvés -főleg este- egy kínszendvedés. Egy elalvás minimum 2 óra... :-(

9hós anyuka

2010. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán tedd le hamarabb aludni, akkor nem lesz túl fáradt. Ha nem várod meg ezt, akkor elalszik rendesen?
2010. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idoben lerakom de akkor sem alszik. A nagyalvas elott csinalja ezt mindig, utana meg vegigalussza az egesz ejszakat (szerencsere). Minimum 2 orat szenvedek vele en is. Akarmit csinalok az nem jo. 1 percig mindig becsukja a szemet es probal aludni, de ha 1 percen belul nem sikerul kapalozik es torka szakadtabol uvolt mintha kinoznam. Amugy 7 hetes.
2010. szept. 17. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor vagy visszateszem a cicire,vagy a párom elringatja. Vagy cici,s ha már sokat evett(akár másfél órát is) akkor a párom elringatja. 5hós lesz jövő héten 22én.

Délután szépen elalszik magától,de este kell neki tovább.

2010. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!