Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vehetem ki a szabadságai...

Mikor vehetem ki a szabadságaimat?

Figyelt kérdés
39+5 hetes kismama vagyok és már régen eljöttem táppénzre a munkahelyemről veszélyes munkakör miatt, csakhogy ott 2 műszakban kellett dolgozni, de oda 2-3 év múlva ez miatt valószínű, hogy nem fogok tudni visszamenni dolgozni, akkor a bent lévő 2 hét szabimat mikor tudom kivenni?
2012. júl. 30. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor tudod kivenni, mikor újra munkába állsz. Ha fel szeretnél majd mondani, akkor a felmondási idő egy részét kiveheted szabiban, ha maradna szabid a felmondási idő lejárta után is, azt ki kell fizetniük.
2012. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl most veszem ki egy részét a bent lévő szabinak, 2 éves a lányom, bő 2 héttel előbb jár le vele a gyed, minthogy ki vagyok írva a 2. kisbabánkkal. A köztes időre nem a tgyás-t kezdem meg, hanem megbeszélés alapján a szabijaimból használok fel.
2012. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 30. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hétnél sokkal több lesz majd neked, mire visszamennél:)
2012. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!